Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καυλωμενος απο Φυλης στριβω Φωκαιας και πεφτω πανω στη Μονικα: 25χρονη μελαχρινη ρουμανα, γυρω στο 1.65, με ωραια μικρα βυζακια και πολυ ωραιο κωλο.Την εκοψα παιχνιδιαρα και περναω στο δωματιο πασσαρωντας της το μπλε εισητηριο.
Υστερα απο λιγο ερχεται και αυτη
-μιαααουυυυυ
Μετα απο αυτο ημουν σιγουρος οτι ειναι παιχνιδιαρα.
Ημουν ξαπλωμενος στο κρεβατι.Ερχεται απο πανω μου και αρχιζει να με φιλαει και να με δαγκωνει απαλα(με ρωτησε για να με δαγκωσει). Ο "Περικλης" αρχισε να σηκωνεται για να σταθει στο υψος των περιστασεων και εκατσε αναμεσα στα βυζακια της καθως αυτη κατεβαινε προς τα κατω.Μερικα τριψιματα αργοτερα ηρθε η ωρα της πιπας οπου και με ρωτησε αν θελω καποτινι.Της ειπα να βαλει και ετσι ξεκινησε η πιπα. Καλη με αρκετη γλωσσα και αποπειρες για deepthroat.
Στη συνεχεια την στηνω στα 4 και ξεκιναω το "σπρωξιμο". Μετα απο λιγο μου λεει "πιο δυνατα".
Τοτε αρχιζω να κοπαναω για τα καλα μεχρι που την ξαπλωνω για ιεραποστολικο. Εκεινη περναει τα ποδια της στους ωμους και εγω αρχιζω το "παλουκωμα". Επειτα της λεω να ανεβει απο πανω. Καλο κουνημα μετριου ρυθμου.
Η καταθεση εγινε στο νιπτηρα με τη βοηθεια του δεξιου χεριου της και υστερα με αποχαιρετησε με 1 φιλακι στο στομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
HoeLover
Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού