Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Μαριανα ειναι κατα δηλωση της Ρωσιδα και ειναι μια πληθωρικη εκφυλη 40αρα με τονους εμπειριας στην πλατη της. Ισχυει σε γενικες γραμμες οτι εγραψε ο SPEED πιο κατω. Η τσατσα ανυπαρκτη εξου και το 3 και ερχεται η Μαριανα να αυτοπαρουσιαστει. Με κερδιζει κατι απο τα vibes που σου δινει στο θεοσκοτεινο σαλονι (ισως και να μην ειναι τυχαιο αυτο..) και καθως κλασσικα ημουν σε diry ψυχολογια παιρνω το απλο προγραμμα με 10 γιουρια (με 15 εχει ακαποτο και τελειωτικο) και περνω στο δωματιο. Μετα απο κανα 3λεπτο ερχεται η Μαριανα μεσα στις γλυκες και μετα απο κουβεντουλα μου περναει λαστιχο και αρχιζει ενα πολυ καλο συνδυασμο πιπας-γλυψιματος αρχιδιων. ενω την παροτρυνα να συνεχισει επαιζα με τις βυζαρες της που δικαιολογημενα ειναι σιλικονατες! Επειτα ακολουθησε ενα καβαλημα οπου με στραγγηξε η καριολα. Επιασε εναν τρομερο ρυθμο απο πανω μου οπου με εκανε να τελειωσω μεσα σε κανα 2λεπτο!! Σηκωθηκε και με περισσια ευγενεια με αποχαιρετησε λεγοντας μου οτι θα επιστρεψει σε λιγο καιρο στη Ρωσια οπου δουλευει σε στριπτιτζαδικο. Αμφιβαλλω αν ισχυει αλλα σταρχιδια μου. Συνοψιζοντας ειναι επαγγελματιας και με εμειρια. Καταευχαριστηθηκα και μαλλον αποψε θα την ξανατιμησω!!
Ακαποτο φυσικα δεν παιρνεις πουθενα οσο και να θες.
Παρκινγκ μοτο εξου και το 10

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2011
μαλλον τατιανα θα ηθελες να πεις......
24 Αυγούστου, 2011
"Ακαποτο φυσικα δεν παιρνεις πουθενα οσο και να θες"

Αφού εσύ είπες ότι με 15 παίρνεις ακάποτο τελειωτικό...
Π
Πύρκαυλος
27 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι, δεν παιρνεις = δεν θες να παρεις. (προσωπικα δεν παιρνω ποτε)
27 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαριανα φιλε. Σαν Τατιανα δουλευε παλιοτερα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4