Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 35 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτη φορά σήμερα έκανα μια βίζιτα στο παρόν ευάγες ίδρυμα.Με το που μπαίνω μέσα η κυρία που ήταν επικεφαλής εκεί μου παρουσιάζει την Χριστίνα,μια ταταρικής καταγωγής κοπέλα,γύρω στο 1,60 με 1,65(χωρίς παπούτσια),μαύρα μαλιά,2,5άρι στήθος,αδύνατη και με ωραίο(για τα γούστα μου) πρόσωπο.Να πώ ότι φορούσε και γόβες.Αυτό δε που μου έκανε εντύπωση ήταν το γεγονός ότι άλλαξε εσώρουχα απο την ώρα που την είδα,τα οποία ήταν επίσης έκφυλα.Στο δωμάτιο,το οποίο ήταν χειρουργείο,η κοπέλα ήρθε μετά απο κανένα 5λεπτο,χαμογελαστή,ευγενέστατη και με καλή διάθεση.Άρχισε να γλύφει τα κάκαλά μου,μέχρι που ο Μύθος μου σηκώθηκε,πέρασε περικαυλίδα και άρχισε κλαρίνο επιπέδου Σαλέα.Στη συνέχεια και μετά απο δική μου υπόδειξη,στήθηκε στα 4 με το στριγκάκι της,το οποίο δεν ήθελα να βγάλει και έκανα μετά απο ένα τρίλεπτο τις καταθέσεις μου.Επιτέλους ένα σπίτι με καθαρό χώρο υποδοχής,καθαρά δωμάτια,φωτεινά(προφανώς γιατί δεν έχουν φόλες που δεν βλέπονται),με ευγενικές τσατσάδες και κοπελιές που τιμάνε τα χρήματα που παίρνουν και θέλουν ο πελάτης να περάσει όσο το δυνατόν καλύτερα με τις υπηρεσίες τους.Επίσης όταν έφευγα ένας Πάκις έφαγε πόρτα.Η τιμή 20 ευρά και μετά απο την πρώτη αναγνωριστική επίσκεψη θα ακολουθήσουν και άλλες για περισσότερες λεπτομέρειες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.131
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού