Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 48 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κάνοντας την απογευματινή Σαββατιάτικη βόλτα μου και καθώς ήμουν στην περιοχή είπα να επισκεφθώ και το εν λόγω μαγαζί.
Μπαίνοντας μέσα δεν είδα κάποιον/κάποια και προς στιγμή παραξενεύτηκα, (τι έγινε ρε παιδιά που πήγαν όλοι;), αιφνής όμως έπειτα από δεύτερα ξετρύπωσε η τσα2 η οποία και μου παρουσίασε την Βανέσσα.
Η κοπέλα αρκετά ψηλή (περίπου 1.70+) με όμορφα χαρακτηριστικά και σώμα (για τα γούστα μου) παραδέχομαι ότι σχεδόν με εντυπωσίασε!
Δεν ήθελα και πολύ λοιπόν, πέρασα στα ενδότερα του οίκου.
Τα προγράμματα ξεκινούσαν από 30 το απλό, 40 χαλαρό, ενώ είχε και επιλογή για ακάποτο, sex show και τέλος κολαράκι με 80.
Ρωτάω λοιπόν την τσα2, πόσο θα κοστίσει το πλήρες πακέτο για όλα και η κυρία απαντά, "με 100 ευρώ τα κάνει ΟΛΑ". (Σε αυτό το σημείο πείτε μου παρακαλώ ρε guys, όταν σας λέει κάποιος/κάποια ότι στην τιμή περιλαμβάνονται "όλα" εσείς τι καταλαβαίνετε; Χμμμ;)

ΟΚ λέω, παίζει μήπως κάποια έκπτωση ρωτάω, όχι μου απαντά έπειτα από συνεννόηση με την κοπέλα.
ΟΚ λέω ξανά και σκάω τα 2 πενηντάρικα.
Περνάει λοιπόν μέσα η κοπέλα, όντως γλυκιά και σέξι και ξεκινάμε.
Πλένει το "εργαλείο" με κάποιες μαλάξεις που πραγματικά μου άρεσαν και πάμε στο κρεβάτι.
Εκεί ξεκινά μια ακά. πίπα η οποία για να πω την αλήθεια δεν με εντυπωσίασε και τόσο αλλά it's ok (Ο AL ήταν περίπου στο 50%) και έπειτα από 2-3 λεπτά σκάει η βόμβα από την κοπέλα έπειτα από παρότρυνσή μου για να προχωρήσει στο sex show,
"ξέρεις στο πακέτο δεν περιλαμβάνεται το sex show, για αυτό πρέπει να πληρώσεις extra. Τα χρήματα που έδωσες ήταν μόνο για ακάποτο και κολαράκι".
Όπα λέω, (τι έγινε ρε παιδιά;) 100 ευρώ δεν έδωσα;
Ναι μου λέει.
Ωραία λέω, εμένα η τσα2 μου είπε ότι με 100 τα κάνεις όλα, ποιο είναι το θέμα;
Όοοοοχι, μου απαντά, δεν είναι έτσι, το sex show είναι extra χρήματα. Στα 100 περιλαμβάνεται μόνο ακάποτο και κολαράκι.
Ναι ρε κοπέλα μου της λέω, αλλά εμένα η τσα2 μου είπε ότι περιλαμβάνονται "όλα", εγώ τι φταίω;
Ναι μου λέει, "όλα', δηλαδή ακάποτο και κολαράκι.
Η συζήτηση πάει έτσι για κανένα δίλεπτο και αφού δεν βγάζω άκρη τα παρατάω, (στο μεταξύ ο AL είχε γίνει σταφίδα). Της λέω θα ρωτήσω την τσα2 να δω και αυτή τι θα μου πει, όχι να με παρακαλάει, έλα να συνεχίσουμε, κτλ.

Βγαίνω λοιπόν (αφού έστειλα την κοπέλα και ντύθηκα) και ρωτάω την τσα2, "συγνώμη, στα 100 δεν μου είπατε ότι περιλαμβάνονται "όλα";
Ναι μου λέει "όλα".
Ωραία της λέω, εμένα όμως η κοπέλα μου είπε ότι στα 100 περιλαμβάνονται μόνο ακάποτο και κολαράκι.
Ε.. Ναι μου λέει, ακάποτο και κολαράκι
Άντε πάλι τα ίδια σκέφτομαι, λοιπόν ΟΚ λέω, πες ότι το ακάποτο το κάναμε, τουλάχιστον δώστε μου τα μισά λεφτά μου πίσω.
Όχι μου λέει, αυτά δεν γίνονται..
Ε μα πώς δεν γίνονται απαντώ, αφού άλλα μου είπες/υποσχέθηκες και άλλα τελικά βρήκα.
Όχι μου λέει αυτό δεν μπορεί να γίνει.

Ωραίος επαγγελματισμός σκέφτομαι και μετά απορούν που δεν έχουν κόσμο (ούτε όταν μπήκα ούτε όταν βγήκα περίμενε κανένας).
Πείτε μου εσείς λοιπόν ποιος φταίει και τι θα κάνατε στη θέση μου;

Άντε να αποδείξεις μετά ότι δεν είσαι ελέφαντας...

Η πραγματική βαθμολογία εννοείται ότι είναι αυτή:

Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: 2

Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου: 0

Σχέση απόδοσης/τιμής: 0


Προσοχή λοιπόν συνάδελφοι και με φειδώ στα χρήματα που δίνεται!

Και στην τελική δεν ξέρω, ο καθένας ορίζει δική του τιμολογιακή πολιτική, αν δεν μου έλεγε ψέματα η κοπέλα (Βανέσσα) ίσως να είχε και δίκιο για την τιμή (βέβαια δεν υπήρχει περίπτωση να δώσω όυτε τα 100 αν το ήξερα από την αρχή έτσι), το θέμα είναι ότι εμένα η τσα2 άλλα μου είπε/υποσχέθηκε στην είσοδο και άλλα τελικά είδα/πήρα και βγήκα και μαλάκας. Κάποιος/κάποια πάντως φταίει.

Εγώ πάντως στο εν λόγω μαγαζί δεν ξαναπατάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2011
Δεν ξέρω από Σαλονίκη, αλλά σαν στούντιο λειτουργούν εκεί οι οίκοι ανοχής;
Όπως και να' χει σε πιάσανε και σε δέσανε κότσο φιλαράκι. Όχι μόνο τα 50 αλλά τα 70 θα 'πρεπε να πάρεις αφού η γκόμενα σου έκανε απλά μια πιπούλα...
Π
Πύρκαυλος
22 Αυγούστου, 2011
ρε φιλε σορυ κιολας,αλλα εσκασες που εσκασες 100,δεν εριχνες κ εναν πουτσο να τελειωνεις....κριμα δηλ.τα λεφτα...σε ελαχιστες περιπτωσεις θα σου επιστρεψουν χρηματα οι τσατσαδες,σχεδον παντα οταν βγεις απο το δωματιο δεν αναγνωριζουν τιποτα....κριμα τα φραγκα ρε συ,ειδικα τωρα που εχουν σφιξει τα πραγματα...
22 Αυγούστου, 2011
Μαλακία χοντρή, έπρεπε να επιμένεις να πάρεις τα λεφτά σου πίσω ή έστω να ξαναμπείς μέσα για συνέχεια... για 2ο γύρο ακάποτης πίπας και κώλο..
M
Maaneskyggen
22 Αυγούστου, 2011
Πραγματικά άσχημη κατάσταση αλλά νομίζω ότι οι περισσότεροι εδω μέσα την έχουμε πάθει σε παρόμοιες "συνενοείσεις" με τσατσάδες, προσωπικά και σε "καλύτερο" μαγαζί.
Αλλά δες το με λίγο χιούμορ: σκέψου μετά την πίπα να φορούσε ένα 20ποντο στραπ ον και να σε κυνηγούσε μες το μπουρδέλο να στον σφυρίξει;
23 Αυγούστου, 2011
Έτσι πάει δυστυχώς αδερφέ... τις περισσότερες φορές απάτη και κοροϊδία σκέτη είναι....γι αυτό ποτέ πολλά λεφτά,ειδικά στον βαρδάρη...βαριά βαριά μέχρι ένα 50άρικο...
24 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

..και μετά να ζητούσε και λεφτά για την "extra" υπηρεσία...

φτηνά τη γλυτώσαμε δηλαδή...

γμσετα φιλαράκι..

μαύρο στις κάργιες
25 Αυγούστου, 2011
τελικα την πηδηξες η σου τον εγλυψε μια φορα και ξενερωσες και εφυγες αδικα?
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7