Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δύο κοπέλες ήταν διαθέσιμες, και πρακτικά σχεδόν ίδιες : λεπτές, σχετικά ψηλές, μελαχρινές, με μικρό στήθος, και μάλλον εμφανίσιμες. Η Μαρία φορούσε ένα μαύρο σετάκι και η Άννα-Μαρία ένα κόκκινο. Είπα να προτιμήσω το κόκκινο.
Η κοπέλα είναι γύρω στα 20-22 και είναι Τσέχα (κατά δήλωσή της). Χαρακτηριστικό της ότι έχει κάπως κουνελέ δοντάκια. Με το που μπήκε στο δωμάτιο πήγε να μου φορέσει απευθείας σκουφάκι χωρίς κανένα προκαταρκτικό. Πήγα να της πω κάτι αλλά μου το ξέκοψε : δεν μιλά καθόλου ελληνικά, και λίγα αγγλικά. Ούτε το σουτιέν ούτε το κυλοτάκι ήθελε να βγάλει, απλά τα έκανε στην πάντα. "Την κάτσαμε την βάρκα" είπα από μέσα μου, άλλη μια "επιτυχία" στο ενεργητικό μας! Να μην τα πολυλογώ πολύ μέτρια πίπα και μετά ανέβηκε από πάνω και χτυπιόταν επίσης δυνατά να με τελειώσει. Όμως ο γερόγατος είχε άλλα σχέδια. Αφού αλλάξαμε 4 στάσεις και τις έφαγα όλο τον προβλεπόμενο χρόνο ολοκλήρωσα μέσα της. Μια και δυό σηκώθηκε ανέκφραστη, ψιλοφτιάχτηκε για τον επόμενο, ούτε που χαιρέτησε, και έφυγε. Παιδιά από μακρυά και αγαπημένοι με την κυρία Άννα-Μαρία. Αφού δεν το έχει γιατί να έχει και τα ευρουδάκια μας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.458
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού