Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
χερετω τους συμπολεμιστες.. Μεγάλο χαμόγελο .Χτες βρεθηκα και εγω στους δρομους την ηδονης (Φυλης).. Ηταν κατα τις 1 η ωρα περιπου. Ευκολη προσβαση εφοσον παρκαρα αμεσως,, αφου εκανα τη κλασικη βολτα στα σπιτακια.. Κατεληκσα στο φυλης 84Β. (αυτο με τις σκαλες).. μπαινω στο σπιτακι και περιμενω κανα 2 λεπτο να βγει η κοπελα απο το δωματιο. Ομολογουμενως μα αρεσε αυτο που ειδα.. Προκειται για μια ρωσιδα με ξανθα μαλλια μεχρι το λαιμο, με πολη συμπαθητικο προσωπο, αλλα αυτο που μου αρεσε περισοτερο ηταν το σωμα της.. Πολυ ωραιος ποπος σφιχτο στηθος και ωραια ποδια.. Ας περασουμε στα ενδοτερα.. Κατεθεσα το μπλε παραβολο και μπεικα στο δωματιο. Ο χωρος ηταν καθαρος και ειχε ολα αυτα που απατουντε (χαρτι. κρεμοσαπουνο ,ενα ευρυχωρο κρεβατι) Εμφανιζεται η ενλογω κοπελα με 1 ζεστο χαμογελο και αφου βγαζει το στρινγκ της ξαπλωνει μαζι μου και αρχιζει να μου χαιδευει το π*. Κουλ δινοντας φιλακια στο σωμα μου. Ωραια προκαταρκτικα χωρις βιασυνη, μου βαζει το σκουφο και αρχιζει να με ρουφαει , πολη ωραια πιπα καλης διαρκειας , Της ειπα να ανεβει απο πανω , αυτη τη σταση μαλλον τη προτιμουσε γιατι την εκανε πολη καλα , για να μη τελειωσω της ζητησα να ελατωσει ταχυτητα . Τη γυρναω στα τεσσερα και αρχιζω το σφυροκοπημα,με θεα τη κωλ** της, μεχρι να τελειωσω... Σηκωνεται και με αποχερεταει με ευγενεια. Καλη περιπτωση η Ντιανα , Εγω θα τη ξανατιμησω. Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
themistoklis1985
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού