Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μία πολύ ευχάριστη εμπειρία το προηγούμενο βράδυ στην οδό Φυλής μου είχε ανεβάσει την τεστοστερόνη και έτσι αποφάσισα το επόμενο μεσημέρι να επαναλάβω τη σπονδή στην Αφροδίτη, αυτή τη φορά στο μπουρδέλο της Αλκιβιάδου 16Β, για το οποίο έχουν γραφτεί καλά λόγια. Στον προθάλαμο με υποδέχτηκε κατευθείαν η εργαζόμενη κοπέλα, μου συστήθηκε σαν Κατερίνα από τη Σερβία και μου απαρίθμησε σε αρκετά καλά ελληνικά τις υπηρεσίες της που περιλάμβαναν, εκτός των κλασικών, πρωκτικό, 69, γυμνό στοματικό και στο τελείωμα. Όμορφο σωματάκι και πρόσωπο και δροσερή συμπεριφορά με έπεισαν ότι θα περνούσα καλά. Πλήρωσα λοιπόν το εικοσάρικο και μπήκα στο δωμάτιο. Σε δύο λεπτά σκάει μύτη η Κατερίνα όχι για να πιάσει δουλειά αλλά για να με ρωτήσει αν ενδιαφέρομαι να φέρει και τη φίλη της τη Βερονίκη για παρτούζα. Με συγκίνησε η συναδελφική της αλληλεγγύη, αλλά για να μη φάω καμμία φόλα την ερώτησα αν η φίλη της κάνει όλα όσα κάνει και η ίδια και με βεβαίωσε πως ναι τα κάνει και θα κάνουν μεταξύ τους και λεσβιακά και ό,τι άλλο θέλω. Επί πλέον ότι η Βερονίκη έχει μεγάλα βυζιά! Της Κατερίνας είναι μεσαία και λίγο μικρότερα αλλά φυσικά και όμορφα. Ίσως σκέφτηκε πως δεν με συγκινούν και θα χρειαζόταν ενίσχυση από μία βυζού. Όταν της είπα ότι δεν με ενδιαφέρουν τα μεγάλα βυζιά έδειξε απογοητευμένη και τότε της είπα καλά, να φέρει και τη φίλη της, σκεφτόμενος δεν γαμιέται, τι ψυχή έχουν 40 ευρώ μπροστά στα 200 που δίνεις για παρτούζα στα στούντιο (εντάξει, δεν λέω ότι οι παρεχόμενες υπηρεσίες και ο διαθέσιμος χρόνος είναι συγκρίσιμα, αλλά ποτέ δεν ξέρεις, βρίσκεις και στα μπουρδέλα κάτι αστεράκια...). Έρχονται λοιπόν και οι δύο πολύ γρήγορα, μόλις είχα προλάβει να γδυθώ. Η Βερονίκη από Βουλγαρία, σαφώς νεώτερη και στρουμπουλή αλλά με ευχάριστο τρόπο, κι ας μη μ' αρέσουν γενικά οι παχουλές. Φιλάκια στο στόμα με τη Βερονίκη, πίπα στα όρθια η Κατερίνα, πολύ καλή φάση. Μετά, στο κρεβάτι, 69 με την Κατερίνα που έδινε πότε-πότε και στην Βερονίκη να κάνει πίπα. Σε όσους αρέσουν τα μεγάλα μουνόχειλα, όπως εμένα, η Κατερίνα σκίζει! Με τη Βερονίκη δεν ασχολήθηκα ιδιαίτερα, μου φάνηκε κάπως πρωτάρα σε σχέση με την Κατερίνα που είναι ξεσκολισμένη, αλλά η παρουσία της ήταν θετική στη γενική ερωτική διάθεση. Όταν ήλθε η ώρα του πρωκτικού η Κατερίνα στήθηκε στα τέσσερα και με οδήγησε με μαεστρία στα εσωτερικά της διαμερίσματα. Όση ώρα παλινδρομούσα η Βερονίκη δίπλα μου γονατιστή με φιλούσε στο στόμα και έδινε αστεία μπατσάκια στα κωλομέρια της συναδέλφου της. Έχυσα πολύ ευχάριστα και όταν έφυγαν τα κορίτσια έμεινα με μία αίσθηση γλύκας. Στον αποχαιρετισμό ήταν πολύ θερμές, μου τόνισαν ότι μπορώ να τις βρίσκω στην πρωινή βάρδια και, καθώς έφευγα, διασταυρώθηκα με την κυρία της υπηρεσίας που, αν και αισθητά μεγαλύτερη, ήταν πολύ εμφανίσιμη και με έβαλε σε πονηρές σκέψεις...
Τώρα, αν θέλουμε να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους, η παρτούζα στο μπουρδέλο δεν είναι ακριβώς παρτούζα. Δεν υπάρχει χρόνος να ασχοληθείς με κάθε κοπέλα στο φουλ των υπηρεσιών της. Για κάτι τέτοιο χρειάζεται τουλάχιστον μία ώρα. Έστω και έτσι όμως είναι νόστιμη εμπειρία που σαφώς προσθέτει μπόλικο αλατοπίπερο στο σεξ 1-προς-1.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Βερονίκη
LAMB
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2011
καταρχην φιλε ειναι βερονικα το ονομα της αλλης χοντρης με της βυζαρες...δεν ειναι καθολου πρωταρα κ ξεκολιαζεται κ αυτη απο παντου.....το μονο κακο ειναι οτι εινα πολυ χοντρη.....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1