Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινό πέρασμα από Διδύμου και με την ζέστη να δυναμώνει αποφασίζω να τιμήσω αυτό το υπέροχο μιλφ,ψηλή νταρντάνα,με υπέροχες βυζάρες(τις οποίες δυστυχώς δεν προσφέρει για πιπίλισμαΘυμόςΘυμός) και θεσπέσια κωλάραΓλώσσα.Στο σαλόνι δεν έπαιζε ο αρκουδιάρης,ευτυχώς στο δωμάτιο ναιΧαμόγελο.Δίνω το 20ευρω και μπουκάρω στο αρκετά καθαρό δωματιάκι για επιπέδο ''Διδύμου''.Μικρή αναμονή και σκάει και η γυναικάρα.Με ρωτάει πως θέλω το τρομπόνι και της λέω ''χωρίς''Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Μου λέει ''είναι καθαρό??'' κι εγώ στα ψέμματα λέω ναιΚουλ.Η αλήθεια είναι ότι ήταν μεσ την μπίχλα μιας και μόλις είχα φύγει από 24ωρη βάρδια στην F-462Money Mouth.Αμέσως κατάλαβε το παραμύθι μου και με πήγε στην βρύση να μου τον πλύνειΣπασίκλας.Μετά με ξάπλωσε,μου έτριψε τις φανταστικές βυζάρες της στο σώμα και στον πούτσο μου και άρχισε να γλύφει μία-μία τις μπάλες μου.Πολύ κάβλα μάγκες και ξαφνικά τον βάζει στον στόμα της και ξεκινάει μια αργή,βαθιά και πολύ υγρή πίπαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Τα είδα όλα παιδιά σας λέω,με δυσκολία κρατήθηκα στα 3 λεπτά να μην χύσω και της είπα να γλύψω τις βυζάρες της κάτι που δυστυχώς δεν δέχτηκε.Αποφάσισα να την πάρω πισοκολλητό για τελείωμα,μιας και τέτοια γυναικάρα είναι αμαρτία να μην την γαμήσειςΚουλ.Δεν άντεξα πάνω από 2 λεπτά και έχυσα ποτάμιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Καταπληκτική εμπειρία μ'ένα μόνο μείον και την μαλακία εκ μέρους μου να πάω να γαμήσω μες την βρώμα.Όταν έβγαινα από το δωμάτιο κατάλαβα ότι η ποδαρίλα μου είχε ποτίσει όλο τον χώροΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Σόνια
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.495
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2011
Αυτά είναι... θα σε βάλω στο thread μου "επικίνδυνες ιερόδουλες"... Όλες οι ιερόδουλες είναι επικίνδυνες μετά από 'σενα Χεχε!
Π
Πύρκαυλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1