Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πριν απο τεσσερα χρονια περιπου εμφανιστηκε στην φυλης μια μελαχροινη αγνωστων λοιπον στοιχειων,που εμελε να γινει απο τις πιο διασημες πορνες της Αθηνας.Οι υπηρεσιες ειπεδου στουντιο,σε συνδυασμο με την τρελλα της, την εφεραν στην πρωτη γραμμη ζητησης της φυλης με διθυραμβικες κριτικες!!!!!Εγω τοτε ημουνα απο τους πρωτους που την τιμησαν,σε αντιθεση με φιλους μου συναγωνιστες που μου ελεγαν :''σε αυτην την τρελλη θα πας;''.Το εμπειρο ματι ομως του παλιου μπουρδελιαρη δυσκολα πεφτει εξω χαχαχαΜεγάλο χαμόγελο.
Επειτα απο ενα διαστημα που ειχε χαθει ,επεστρεψε παλι σε αυτον τον οικο και φυσικα δεν μπορουσα να μην την τιμησω ακομα μια φορα.Βλεπετε ειναι η πρωτη κριτικη που γραφω για παρτη της γιατι παλιοτερα δεν ειχα γραφτει ακομα στο σαϊτ.
Ας μπουμε ομως στο θεμα,στο σαλονι εμφανιστηκε η Μπαρμπορα με ενα λευκο κοντο φορεμα και διπιστωσα αμεσως οτι εχει παρει καποια κιλα απο τοτε τα οποια ομως δεν την χαλανε,ισα ισα που την κανουν πιο σεξυ,ενω τωρα δειχνει και πιο κλασσικο μιλφ με τουμπανιασμενες βυζαρες!!!!!
Εδωσα το εικοσαρι εν ριπη οφθαλμου και περασα μεσα σφαιρα,ειχα καβλωσει πολυ που την ειδα ενω αυτη με θυμηθηκε μετα απο τοσο καιρο....μπραβο μνημη!!!!!!!Στο δωμα περιμενα αρκετα μιας και περιμεναν δυο συναγωνιστες στα αλλα δωματια.....η φημη που ελεγα πριν.Το dvd επαιζε ενα εκπαιδευτικο ντοκιμαντερ κι ετσι ασχοληθηκα μεχρι να ερθει.Μπηκε μεσα χωρις το φορεμα αυτην την φορα και ξαπλωσε,Αρχισα να την γλειφω στις βυζαρες και στην συνεχεια παντου...εκτος απο το μουνι βεβαια,δεν ειμαστε για τετοια με την συγκεκριμενη.Αυτη εβγαζε βογγητα καβλας και μου ελεγε να συνεχισω,μετα μου αρχισε πιπα ακαποτη ενω εγω ημουνα γονατιστος στο κρεβατι και αυτη ξαπλωμενη.Ειχα καβλωσει πολυ που την διεκοψα γιατι θε τελειωνα,παντα με αυτην την γκομενα δεν μπορουσα να κρατηθω πολυ,ειναι θεμα χημειας μαλλονΧμμμ;.Μου προτεινε ισπανικο αλλα εγω ημουνα ετοιμος οποτε της λεω να γυρισει να γευτω και παλι την κωλαρα της,Γυρισε και μετα απο δυο τρια σφυροκοπηματα αρχισε να ουρλιαζει απο καυλα,πραγματικα δειχνει να της αρεσει αυτο που κανει....εκτος και ειναι τοσο καλη ηθοποιος!!!!!Φυσικα το τελος δεν αργησε να ερθει και αυτη μου εβαζε χερι γιατι τελειωσα γρηγορα χαχαχα,Μπαρμπορα ειναι αυτη,η πιο απροβλεπτη!!!!!!Αλλες σε αγχωνουν να χυσεις γρηγορα ενω αυτη......Σπασίκλας.Αξιζει να σημειωσω οτι την ειδα πολυ αλλαγμενη σε σχεση με πιο παλια,εχει γινει πιο κουλ και πιο γλυκεια.Εχει φυγει απο τα ματια της εκεινη η ψυχοπαθεια που ειχε και ελεγες''αυτη μπορει να με πλακωσει και στο ξυλο αν δεν παω με τα νερα της''.Οταν σηκωθηκε απο το κρεβατι μου προσφερε κατι καραμελες που ειχε στο τραπεζακι και μου ειπε ''σε περιμενω παλι''.Μπαρμπορα και ξερο ψωμι!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
899
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού