Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παραμονη δεκαπενταυγουστου στην αδεια Αθηνα και μη εχοντας τι να κανω για να σκοτωσω την ωρα μου,ειπα να κατεβω φυλης για τσαρκα.Μετα λυπης μου ομως διαπιστωσα οτι τα στανταρακια μου λειπουν σε αδεια.Ντροπή.Συνηθως τετοια εποχη μενουν πισω τα επιπλα.οποτε η υποθεση μυριζε πεταμενο εικοσαρικο.Ετσι κι εγω κατηφορησα προς Μεταξι για κατι φθηνο και γργορο μιας και οι καβλες ηταν στο απροχωρητο.Εξαλλου μικρο το ρισκο κι ετσι ξεκινησα.Η αναδουλεια ηταν εμφανης και οπου εμπαινα με αγκαλιαζαν ολες για να περασω στο δωματιο,ειχα φτιαχτει ασχημα και ηξερα πως οπου μπω θα τελειωσω γρηγορα οποτε επελεξα κατι στο δεκαευρο.
Στον συγκεκριμενο οικο στο πανω μαγαζι,το οποιο ειναι γνωστο κωλαδικο,ηταν η Φιφη.
Μια γυφτοβουλγαρα εικοσαχρονη πολυ καυλωτικη.Με αρχισε στο σαλονι σε αγκαλιες και γλειψηματα στον λαιμο και ετσι περασα μεσα.
Στο δωματιο μπηκε κατευθειαν και μου περασε καποτα αρχιζοντας μια πιπα πολυ καλη μπορω να πω,εξαλλου ημουνα και φτιαγμενος οπως προειπα.Στην συνεχεια αρχισα να της γλυφω τα βυζακια και να την παιρνω ιεραποστολικα,οπου αρχισε να βγαζει κραυγουλες πονου.Προφανως δουλευει διπλοβαρδυες απο οτι εχω δει και την εχουνε ξεκωλιασει!!!!!!Την γυρισα πισωκολητο και εκει απεφευγε εντεχνως και με τον γνωστο τροπο την πληρη διησδειση,αλλα εγω αρχισα να την καρφωνω και να της κατεβαζω τα χερια.Ηταν στενο το μουνακι της με ωραια αισθηση και το γεγονος οτι ποναγε με εφτιαξε περισσοτερο μεχρι που κατεθεσα!!!!!!!Μεγάλο χαμόγελο
Ηταν ενα ωραιο κατα τα αλλα ξαλαφρωμα με μικρο κοστος,αλλα δεν πιστευω να την ξανατιμησω διοτι η λιστα προτεραιοτητας ειναι μεγαλη χαχαχαχα!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Φίφη
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
899
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού