Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρασκευή βράδυ, 9:30 επίσκεψη στη Προμηθέως 25. Η περιοχή, νεκρή θάλασσα.
Το σαλόνι τυπικό αλλά αρκετά καθαρό. Ητσατσά ευγενική απήγγηλε το ποίημα,
30 ξεκινούμε
40 χαλαρά
50 ακάπωτο,
60 69
80 aaannnnaaaal
και μετά κάθησε στον καναπέ δίπλα μου για να μη με αφήσει μόνο... μέχρι να εμφανιστεί το κορμί...
Εμανίζεται η Αννα η Ρουμ... Αννα με το γνωστό μαύρο κορμάκι.
Πρόσωπο μέτριο, λίγο σκυλέ αλλά κορμί super. Αποφασίζω για 50 και τοποθετώ στη θυρίδα...
Το δωμάτιο καθαρούτσικο, το σεντόνι χρησιμοποιημένο τουλα΄χιστον από τον προηγούμενο, ο νυπτήρας και ο καθρέπτης σχετικά καινούργιοι, σαπούνι κρέμα και χαρτί από αυτόματο dispenser
Στο δωμάτιο εμφανίζεται η λεγάμενη σε λιγα λεπτά και αρχίζουμε αναγνωριστικά χάδια.
Δέρμα μαλακό και λείο, βυζάκι μικρό και μαλακό με ευδιάκριτη ρώγα που επιδέχεται χάδια και λιγα χαλαρά τσιμπήματα.
Κωλαράκι σρόγγυλο και μέση δαχτυλίδι.
Προχωρούμε στο παρασύνθημα και αρχίζει μια πίπα μα ποιά πίπα... Φιλότιμη, υγρή, έντονη αβίαστη...
Της ζήτησα να μου φέρει κοντά το κωλλαράκι της για να το χαιδέψω και με άφησε να τρίψω την κληρωτίδα του ΟΠΑΠ να χώσω δαχτυλάκι στο Ρουμουνάκι της και να κάνω μασάζ το σημείο G (αρκετά σφιχτό και πεντακάθαρο)και ολίγον δαχτυλάκι από πίσω έτσι για να ξέρω τί χάνω...
Με τούτα και μ εκείνα, ο γερο Γιακουμής βάρεσε προσοχή !!!
Κράνος και η Αννα η Ρουμάννα καβάλα στ άλογο.. αλλά δεν μπορώ να πώ ότι με ενθουσίασε...
Αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό με το ένα πόδι της παγιδευμένο αναμεσα στα χέρια μου.
Άψογη ευεληξία, καμμία διαμαρτυρία και φωνούλες αληθοφανείς και καυλωτικές.
Το μοιραίο δεν άργησε να επέλθει.
Περίμενε υπομονετικά να τελειώσω, να οργανωθώ και να τραβηχτώ.
Δεν κουνήθηκε, μέχρι να σηκωθώ εγώ από το κρεβάτι.
Καθώς χρησιμοποιούσα τον νυπτήρα, ντύθηκε (που λέει ο λόγος) ήλθε κοντά μου, μου έδωσε ένα φιλάκι στο μάγουλο και με ευχαρίστησε θερμότερα και από τον Χατζηνικολάου...
Συμπέρασμα: Καλή διάθεση, επαγγελματισμός, σεβασμός στον ΑΝΘΡΩΠΟ KΑΙ ΤΗ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ !!!
Έφυγα με την αίσθηση ότι τα λεφτά μου δεν πήγαν χαμένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού