Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βραδάκι Δευτέρας, πάω μέχρι τη φίλη μου στην Αλκιβιάδου Α, μιας και ήρθε από διακοπές, πρώτη μέρα, όπως καταλαβαίνεις με όρεξη για δουλειά. Τριάντα something, λίγο παχουλή για όποιον γουστάρει το είδος, δηλ. παχουλό κωλαράκι, αλλά καυλιάρα και πανέμορφη και συμμετρικά καλό σώμα, δηλ. αν χάσει κιλά αυτό το άτομο, μιλάμε για μανεκέν φίλε, αφού η Κρήτη φημίζεται για τη μεσογειακή διατροφή της. Ξέρεις τώρα, γάλα κατσίκας κλπ.
Τέλος πάντων περίμενα στο σαλονάκι, και δικέ μου άκουγα κάτι βογγητά, ο πούστης ο Ζάντ Κλών Χυσέ μού ‘γινε τύμπανο, και άκόμα δεν μπήκα μέσα ε! Άστα σού λέω. Τέλος πάντων το άντεξα και αυτό. Αυτή η γαμημένη αναμονή, ευτυχώς ξεπέταξε τον προηγούμενό μου γρήγορα, θα ‘ταν κανας ξενέ.
Μπαίνω μέσα, και έρχεται, καυλωμένη με ‘’Άγριες διαθέσεις» να με φάει καί να τη φάω.
Ντέρμπυ σου λέω. Χουφτώματα, Γλείψιμο στο σώμα μου, καυλιάρικα λόγια, τσιμπουκάκι, εγώ κωλοδάκτυλα, τριψίματα, βυζογλείψιμο, γλειφοκώλι, γλειφομούνι, να κάνει σαν τρελλή, και ήρθαν τά οργασμάκια μεγάλε. Μιλάμε για ξεκαύλωμα γαμάτο. Μετά στα τέσσερα με την επιμήκυνση πέους μου, και βαθειά έρευνα στην μαύρη τρύπα του δημοσίου, δηλ. στο κουλουράκι. Tή συστήνω ανεπιφύλακτα φίλοι συναγωνιστές.
Καλό Καλοκαίρι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού