Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρες συναθλητές μόλις επέστρεψα από το εν λόγω μπουρδελάκι...βγαίνοντας από το σπίτι 2 παρά σκεφτόμουν απόψε αν χρειαστεί θα περπατήσω και μέχρι το μεταξουργείο...Γλώσσα

στραβή αρχή Λύπη: κυκλοφορεί απόψε ένας περίεργος στα μπουρδελάκια της φυλής στο ύψος μεταξύ πιπίνου και μαγνησίας (για ναρκομανή της τοσίτσας τον έκοψα εγώ λόγο αοσμίας που έχω, μεθυσμένο που επισήμανε εις έπαινο της η τσατσάΣπασίκλας στο φυλής 134Β...) ευτυχώς βρέθηκε ένας συναθλητής και πήγαμε παρέα μέχρι τα μπουρδελάκια μετά τη δεριγνύ,όπου με ανήσύχησε ελαφρώς που είδα 16χρόναΧμμμ;...

στραβή μέση Λύπη: μπαίνω στο σχολιαζόμενο μπουρδελάκι Σελένα 22 απο ρουμανία , ελεύθερο στοματικό τελείωμα στο στήθος, αδύνατη , λεπτή με ένα χακτηριστικό τατουαζ πεταλούδας στην πλάτηΜεγάλο χαμόγελο,ένα από τα 5 μη βουβάλια που έχουν απομείνει αυτή την περίοδο στην 3η βάρδια στη φυλής...δείνω το μπλε παράβολο σε 2 λεπτά έρχετε η κοπέλα,της κάνω "καλησπέρα" ,"γεια σου" μου κάνει εκείνη..."ξάπλωσε",ξαπλώνω και της λέω να ξεκινήσει με ελεύθερο στοματικό και τι κάνει η πουτάνα ανοίγει το προφυλακτικόΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός!!!της λέω "γιατί το άνοιξες",μου λέει "για να είναι έτοιμο" και ακουμπάει στα σεντόνια....ενώ κοίταγα την καπότα την ακούω να μου λέει "μεγάλο πούτσο έχεις εσύ ,από που είσαι?"Γυρνάω και την κοιτάω στα μάτια ,της λέω "από ΚρήτηΜεγάλο χαμόγελο" και βλέπω ότι ήταν ή άυπνη για 3 μέρες ή μαστουρωμένη...αυτό που έκανε δε το λες πίπα αλλά πεταχτά φιλάκια στο πέος και μου κάνει " μην κάνεις καμιά βλακεία και τελειώσεις " ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός, να τελείωσω πως? με φιλιά και χέρι?

στραβό τέλος Λύπη:μετά την πίπα της ζητάω να μου κάνει και λίγο 69 τώρα , είπε "πριν και μετά το σεξ" και μου φοράει την καπότα,τραγικό μου λάθος που δε ζήτησα άλλη,λίγη πίπα με σκουφί ξαπλώνει και μου ζητάει να έρθω από πάνω,πάει η 69 σκέφτομαι πάνε και τα 20ΕΧμμμ;,κάνω εισχόρηση και τι κάνει η πουτάνα,προσπάθησε να με μαγκώσει με τα γόνατα με τα πόδια πάνω,ε ως εδώ με το αριστερό χέρι παραμερίζω το δεξί της πόδι με το δεξί χέρι της πιάνω το στήθος και ταυτόχρονα με τον αγκώνα κρατούσα από απόσταση το άλλο της πόδι,φανταστείτε τη στάση Money Mouth,της έρειξα 10 καλούς χτύπους και αυτό ήταν.Τέλος με ευχαριστεί και την ευχαριστώ και της κάνω " Σελένα 22 ρουμανία ? σωστά " ,και τότε ξαφνικά αφυπνίστηκε " με ρωτάει με κάπως διαφορέτική φωνή,δεν την κοίταγα ,έπλενα τα χέρια μου και ντυνόμουν,"γράφεις στο ιντερνετ?" της απάντάω "φυσικά και ναι" και έφυγε...ΔΕΝ ΣΥΣΤΗΝΕΤΑΙ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Σελένα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού