Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακη βραδυ και αφου τελειωσε το φιλικο του ΑΡΗ με τον Σισε Γλώσσα, εεε συγγνωμη με τη Λατσιο ειπα να κανω καμια βολτα να δω κανα κοριτσι...Η βολτα τελικα ηταν πολυ συντομη καθως αρχισε και τελειωσε στο συγκεκριμενο μαγαζι.Να σας πω υην αληθεια εχω γραψει και παλαιοτερα οτι η Αννα παρα το γεγονος οτι εχει καλες κριτικες δε με εκανε το κλικ να την πηδηξω Χμμμ; ωσπου μου βγαινει σημερα με ενα εκπληκτικο καυλωτικο κορμακι μαυρο με ροζ,απλα απιστευτο.Χωρις σκεψη δινω το 50αρικο για ακαποτο,μεσα σε 2-3 λεπτα μπαινει η Αννουλα και αφου καναμε τις απαραιτητες συστασεις αρχισε τα χαδακια της και τα φιλακια της παντου...Μετα κατεβαινε κατεβαινε ωσπου εφτασε στο επιμαχο σημειο.Η πιπα της ηταν υγρη και μακρας διαρκειας αλλα οχι πολυ βαθεια.Εγλυψε και τα αρχιδια τοσο πολυ και με τοσο σαλιο που μου τα εκανε πετρες...Δεν σταματησα στιγμη να χαιδευω το υπεροχο καθαρο υγρο μουνακι της.Υστερα απο κανα 10λεπτο πιπας χονδρικα την τραβηξα και την ανεβασα απο πανω.Καλη συμμετοχη με ωραια βογγητα και φιλια στο λαιμο και στο στηθος.Μετα αλλαξαμε σε ιεραποστολικο οπου με τα δυνατα της βογγητα και το υπεροχο αρωμα της δεν αντεξα και ηρθε το μοιραιο.Γενικο συμπερασμα ειναι οτι ηταν καλη η συνευρεση,ειχε πολλη καλη συμμετοχη η κοπελα,το δωματιο ηταν πρωτοφανες για το μαγαζι πολυ καθαρο και ισως το ξανασκεφτω στο μελλον για την Αννα.Με χαλαει βεβαια πολυ το προσωπο της που απο κοντα ειναι ακομα χειροτερο,ομως την κατασταση τη διορθωνει το πολυ καλο της κορμι με την τελεια επιδερμιδα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Al Kavlone
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού