Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα πέρασα από της τράπεζες της φυλής και τη φωκαίας για κατάθεση ενώ πέρασα από την φυλής στα οίκους δεν είδα κάτι να με συγκινήσει οπότε κατέβηκα προς τα καταστήματα της φωκαίας όπου κατέληξα και στο κατάστημα φωκαίας 27β στο πρώτο όροφο εκεί ήταν πάλη η μπαρμορα από Τσεχία και δούλεψε παλιότερα στ φυλής 71 στο όροφο και βέβαια πέρασα στο δωμάτιο και πήρα μισάωρο και δεν το μετάνιωσα πέρασα υπέροχα σαν να ήμουν με την γκόμενα μου σε ξενοδοχείο πλήρη συμμετοχή αλλαγή στάσεων φανταστικό τσιμπούκι που μπορεί η γκόμενα να μι στο έκανε έτσι η μπαρμορα είναι άπαικτη καθαρή καθαρό χώρο καθαρά σεντόνια το κυριότερο περνά από γιατρούς και τηλεόραση με διδακτικό πρόγραμμα εγώ θα την ξανά τιμήσω πάντως

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2011
Πριν από 4 μέρες, στις 31-7 έγραψες ουσιαστικά την ίδια κριτική για την ίδια κοπέλα - και ενώ πιάστηκες αδιάβαστος, επιμένεις! Νομίζεις ότι έτσι της κάνεις καλό;
05 Αυγούστου, 2011
τελικά η Μπάρμπορα έχει τατουάζ φίδι απο φιδέμπορα αστέρι... και κάνει και μισάωρο πρόγραμμα, και περνάει απο γιατρούς, ενω βλέπεις τηλεόραση, και συμφωνούμε με όλα τα αστέρια.....
05 Αυγούστου, 2011
Χαλάς της φήμη της με το να την προμοτάρεις λες και είναι κανένα καινούριο νεούδι.
Μάθε τουλάχιστον το όνομά της σωστά, Μπάρμπορα όχι Μπάρμορα και πως δεν έχει τατουάζ στον κώλο.
Π
Πύρκαυλος
05 Αυγούστου, 2011
Πολλές αναφορές με ίδια κριτική για την υγεία της και ανησυχώ.
Και εγώ θέλω να πιστεύω ότι είναι υγιέστατη με αυτά που κάνει εδώ και χρόνια γιατί παρεκτρέπεται αρκετά.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4