Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
O χιστις γυρισε απο την εργασια του κουρασμενος και ερεθισμενος. Διαβαζοντας ολα αυτα για τα ατακτα πορνιδια πηρε τη μηχανη κατεβηκε με ιλιγγιοδι ταχιτιτα τη κηφισιας και βγηκε στο φ.134 το μεσαιο. αφου ρωτησε την υπηρεσια πια κοπελα εχει και του απαντησε την ανουλα χωρις καν να την εχει δει εδωσε τα 20 και μπηκε.....



Σκαει στο δωματιο το κοντοπουτανο εγω ακομα ειμουν ορθιος και ξεντυνομουν, με το τζιν ακομα να το φοραω αρχιζω να τη χαιδευω και αυτη αρχιζει να μου γλυφει τις ρωγες .... το κονταρι κοντευε να βγαλει το καυστικο του υγρο...



ξαπλωνω και με αρχιζει σε ενα λυσασμενο μπλοουτζομπ ενω εχω μπροστα μου και επεξεργαζομαι το μικρο της μουνακι... της λεω ελα απο πανω γιατι ο χιστις θα χυσει....ανεβαινει απο πανω και αρχιζουμε ενα πολυ αγριο ροντεο......την αγκαλιαζω οπως την εχω απο πανω την γυρναω αναποδα ιεραποστολικα......και μπαινω 1-2-3-....τελος αυτο ηταν....ο χιστις εδωσε το καυστικο του υγρο (δεν πρεπει να αντεξα πανω απο 5 λεπτα) ...ντυθηκα και εφυγα με χαμογελο....



μου ειπε πως θα ειναι στο 134 το μεσαιο το ισογειο καθε απογευμα.



να πω την αληθεια την ειχα ξαναδει αλλα δεν μου εκανε αισθηση να μπω και αν δεν ειχα διαβασει ολα αυτα δεν θα εμπαινα. παντος αξιζε και θα ξαναπηγαινα ανετα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2008
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
1.240
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού