Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μόλις επέσρεψα,μετά από μια μεγάλη βόλτα...στη φυλής κάποιες έφυγαν,άλλες έμειναν,κάποιες καινούριες...αλλά τίποτα καλό...
κατέβηκα τη φωκαίας...με σκοπό αν δε έβρισκα ούτε εδώ τίποτα να κατέβαινα διδίμου...
2 κοπέλες στο συγκεκριμένο ( 3 αν συμπεριλάβουμε και την κάτω ) .πηρα την Αλεξία.Ρουμανία 24 δήλωσε,δε την κάνεις πάνω απο 25,σώμα κανονικό,ούτε κιλά,ούτε κοκαλιάρικο,στήθος 1,5 με πεταχτές ρόγες,μαλί κοντό και βαμένο ξανθοπό.Ελεύθερο στοματικό δεν κάνει...προσέχει κατ' αυτήν την υγεία της .Μετά από κάποια χαδάκια μου φόρεσε το σκουφί και ξεκίνησε την πίπα.Προς έπαινο της χρησιμοπποίησε ελάχιστα το χέρι της έως καθόλου και έκανε αρκετές φιλότιμες προσπάθιες ντεεπθρόατ...καθόλη τη διάρκεια την είχα κατβρεί με τις ρώγες της,πράγμα που την ενόχλησε και μου εξέφρασε ότι δεν της άρεσε,ομολογώ ίσως να το παράκανα...περάσαμε σε 69,καθόλου χέρι βαθιά πίπα.το μόνο που με πείραξε είναι ότι λόγω των σωματότυπων μας η κλειτορίδα της απείχε μόλις 1 εκατοστό από τη μύτη μου.θα προτιμούσα λίγο μεγαλύτερη απόσταση για να μπορώ να της το παίξω καλύτερα...επι το πεος,2 στάσεις μια πάνω εκείνη,μια εγώ...το κατέχει καλά και ξέρει να κινείται ,όταν ήρθα εγώ από πάνω με χάλασε λίγο ότι είχε ξευγραθεί,παρόλαυτά ανέβασα στροφές,τελείωσα,την ευχαρήστησα έφυγε.οι τελευταίες της κουβέντες ήταν ότι πολλοί τη βλέπουν σαν ένα κομμάτι κρέας...καλά πέρασα ,τη συστήνω για τους συναθλητές της μεταμεσονύχτιας βάρδιας!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού