Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η καλύτερη των οίκων αυτή τη στιγμή, κατά την προσωπική μου άποψη, όσον αφορά διάθεση και υπηρεσίες.
Ξέρει καλά τη δουλειά της, δε δυσανασχετεί ποτέ, είναι ακούραστη. Ώρες-ώρες σκέφτομαι: μα δεν πλήττει ποτέ; Δε βαριέται; Φαίνεται πως η λέξη "ρουτίνα", μάλλον η έννοια, της είναι άγνωστη. Υποκλίνομαι.
Μπαίνει μέσα, με ξέρει ασφαλώς, χαιρετά, πιάνει αμέσως δουλειά. Γονατίζει μπροστά μου και αρχίζει το "θηλασμό". Το θέαμα άκρως ερεθιστικό και μέσω του διπλανού καθρέφτη. Δεν ήταν να κρατήσει πολύ, διότι θα είχαμε "ξαφνικό θάνατο" όπως λέμε και στο ποδόσφαιρο. Την παίρνω αυτή από πάνω, μετά εγώ, μετά στα 4. Στην τελευταία λίγες ωθήσεις ήρκεσαν για να έρθει ο οργασμός, το διαπίστωσα όταν ήταν ήδη αργά, διότι ασφαλώς θα προτιμούσα να κάνω ελεύθερο τελειωτικό. Με περιποίθηκε αμέσως με το σκουφί ακόμα στη θέση του, κάτι που απήλαυσα δεόντως μπορώ να πω.
Θεωρώ λογικό ότι θα πάρει προαγωγή, την αξίζει με το σπαθί της. Με 20 ευρούπες είναι εξαιρετικό προνόμιο για μας αυτό που προσφέρει, αξίζει σίγουρα να εκτιμηθεί!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
kostas-1971
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού