Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επειτα απο ενα χρονο περιπου ειπα να επισκεφτω την Τανια.Επειδη στην φυλης εχει πεσει πολυ μετριοτητα αυτην την εποχη και οι καιροι δεν ειναι για να ριψοκινδυνευουμε εικοσαρικα,ειπα να παω στο στανταρακι μουΓλώσσα.Το σαλονι αδειο απο συναθλητες και ετσι δεν περιμενα πολυ,μπηκα με την μια που λενε.Η Τανια οταν μπηκε στο δωματιο με γνωρισε και αρχισε αγκαλιες και φιλακια.Στο προγραμμα πλεον εχει προσθεσει και ακαποτο,σημεια των καιρων βλεπετε!!!!
Ετσι λοιπον μετα τα γλυψηματα και τα χαδακια ξαπλωσα να απολαυσω την πιπα της, η οποια ηταν διαρκειας χωρις βιασυνες.Στον καθρεφτη εβλεπα την φοβερη κωλαρα της,απο τις καλυτερες που εχω δει στην μπουρδελοκαριερα μουΣπασίκλας,και την χαϊδευα βαζοντας και δαχτυλο στο μουνακι της!!!!!!!Στη συνεχεια γυριζει στα γονατα και αρχιζουμε το πισωκολητο,ε με τετοια κωλαρα δεν μπορεις να αργησεις και πολυ.Το τελος ηρθε και μετα την αγκαλιασα για λιγο φιλοντας την στην πλατηMoney Mouth.Απο τις σταθερες αξιες της Φυλης με ευγενικη παρουσια και ενα χαμογελο που δεν το αποχωριζεται ποτε.Οαση δροσιας το βελουδινο δερμα της στις ζεστες μερες του Αυγουστου!!!!!!!Κουλ.Καλα καλοκαιρινα γαμησια συναθλητες!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
899
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2011
Βάζεις υψηλότατες βαθμολογίες, μέχρι και 10 στην εμφάνιση, αλλά δεν κάνεις την παραμικρή περιγραφή για την κορασίδα...
Π
Πύρκαυλος
31 Ιουλίου, 2011
Επειδη γνωριζω παικτη μπιλ οτι πορνιαζης συνεχως και δεν ειναι λιγες οι φορες που κανουμε μαζι τσαρκες με τις ωρες,καταλαβαινω απολυτα αυτα που λες.Τωρα οσο αφορα το σχολιο του συναγωνιστη την να την κανης την περιγραφη,διοτι ο καθενας βλεπη με διαφορετικο τροπο η διαφορετικα γουστα,αλλιως το περιγραφω εγω και αλλιως το βλεπη αυτος που παη μετα επι τοπου!
31 Ιουλίου, 2011
θεωρω την τανια μετρια που την εχω παει....τωρα πλεον το στανταρακι ειναι το χριστινακι απο το φ 69
01 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επειδη εχω γραψει και αλλη κριτικη παλιοτερα, για να μην επαναλμβανουμε τα ιδια.Εξαλλου η Τανια ειναι απο τις γνωστες της φυλης και εχει πολλες κριτικες εδω που γραφουν για την εμφανιση της.Ειναι μια ξανθια μιλφ με αριστοκρατικη εμφανιση που δεν θυμιζει σε τιποτα πορνη,με τελειο προσωπο και ματαρες!!!!!!Φοβερο κωλο,μικρο στηθος,αλλα με μια ρωγα στιλετο που βγαζει ματι χαχαχα!!!!
01 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την εχω δοκιμασει και εγω,εχει καλυτερες υπηρεσιες απο την Τανια, αλλα η Τανια ειναι πιο εντυπωσιακη γκομενα!!!!!!!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5