Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 24 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δυστηχώς επειδή το συμβάν έγινε πριν τρεις μήνες περίπου δεν θυμάμαι ημερομηνία...¨Ηταν πρωί και απόφασισα με ένα φιλαράκι μιας και δεν είχαμε τίποτα να κάνουμε να πάμε να ρίξουμε έναν στα γρήγορανα εκτονωθούμε κιόλαςκαι έτσι φτάσαμε έκσω από το εν λόγω σπίτι... μπαίνοντας στο σαλονάκι δεν υπήρχε ψυχή λόγω της ώρας φαντάζομαι.Μετά από κανα πεντάλεπτο σκάει μύτη ένας πουστότσατσος και μόλις μας βλέπει μας κοιτάει σαν ξερολούκουμα (πολύ αρνητικό κατα την γνώμη μου).μετα από λίγο έρχεται και η κοπελιά της οποίας το όνομα δεν το θυμάμε διότι δεν έδωσα σημασία.Η γκόμενα είχε ωραίο κώλο με ένα μικρό τατουάζ στο αριστερό οπίσθιο γενικά περιποιημένο σώμα αλλα μάπα γάμα τα...Επείσης δεν είδα τα βυζιά της γιατί η ηλίθια δεν εβγαλε το σουτιέν πρωτού ερυει σαλονλακι...Ο τσάτσος λέει τα πάντα 20 ευρώ και με τον φίλο μου μπαίνουμε σε σκέψεις οτι ίσως δεν τα αξίζει.Μόλις πήρε πρέφα η πουτάνα ότι δυσανασχετούμε αρχιζει να κουνιέτε και να λυγιέτε μήπως μας αλλάξει γνώμη και μας λέει αν θέλετε με παίρνετε και παρτούζα.Εν τέλει επιλέξαμε να γαμήσουμε ξεχοριστά.Μπαίνω στο δωμάτιο γδλθνομαι και περιμένω.Το δωμάτιο η γνωστή κωλοκατάσταση όπως τα περρισότερα της περιοχής.¨Ερχεται και η πουτάνα πάλι με το σουτιέν και κάθετε στο κρεβάτι.Χωρίς πολλά πολλά μου βάζει λάστιχο και αρχίζει ένα 3λεπτο τσιμπούκι.Τίποτα ιδιαίτερο,φαινόταν σαν να μην είχε και πολλές ικάνοτιτες στο στοματικό.Μετά αμέσως ξαπλώνει και αρχίζω να δίνω όμως πάλι τίποτα σπουδαίο.Δεν είχε καθόλου συμμετοχή τα μάτια κλειστά συνέχεια και είχε βάλει τα πόδια της έτσι ώστε να μην μπορώ να τον χώσω βαθιά.Εφτασα σε σημείο απελπισίας ημουν έτιμος να ξεκαβλώσω και έτσι την γύρισα στα 4.Εκεί επιτέλους ευχαριστήθηκα.Ωραίο στήσιμο και αυτό το τατού στον κώλο με πώρωνε ασχημα και μετα από λίγο τελείωσα.
Γενικά πολλή μέτρια η όλη φάση και ο τσάτσος όταν φεύγαμε ανοίγει την πόρτα φωνάζοντας στον φίλο μου είσαι καυλωμένος ε?
Τι μαλάκας είναι αυτός ρε?και το 10 που έβαλα στο πάρκινκ επειδή είμαι πεζός.Δεν νομίζω να ξαναπάω εκέι αν σκεφτείς οτι με 10 ευρώ βρίσκεις μην σου πω και καλύτερη...
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού