Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαίρετε συναθλητές,

πρωινό πέμπτης είχα δουλείες στο κέντρο και αφού μου έμεινε λίγος χρόνος είπα να κάνω μια βόλτα απο τη γειτονιάΜεγάλο χαμόγελο
τίποτα εντυπωσιακό για τα γούστα μου στην αλκιβιάδους και στα χαμηλά νούμερα της φυλής όσπου εισήλθα ανεβαίνοντας στο σχολιαζόμενο μπουρδελάκι...το έχω επισκεφτεί αρκετές φορές μεταμεσονύχτια που δουλεύουν 2 κοπέλες,αλλά τα πρωινά εως τις 17:00 είναι μόνο η Αννα.Ρουμανάκι ξανθό, ηλικίας 19 , καυλιάρικο , όμορφο , πρόσχαρο , στήθος 1 , αδύνατο , λεπτό και σφιχτό σωματάκι.Εαν είχε στήθος 2,5 θα ήταν must!Με ενημερώνει η τσατσά (που είχε και μια φίλη της για να κουτσομπολέυουν) 20Ε στάσεις,ελεύθερα πιασίματα...αλλά διαλέγεις πρωκτικό ή ελεύθερο στοματικό,εαν θέλεις και τα 2 είναι κάτι έξτρα (+10Ε).Μπήκε η κοπελίτσα μετά από λίγη ώρα , (αφού την παρουσίασε και σε άλλους 2 διερχόμενους συναθλητές,ενώ ήμουν στο δωμάτιο ,πράγμα που μου τη δίνει απίστευτα Θυμός όταν το κάνουν οι τσατσάδες , με αποτέλεσμα να περιμένω κανά 10λεπτο).Στα ενδότερα τώρα,το στοματικό της χρίζει βελτίωση...υγρή και καραμελωτή η πίπα ,αλλά καμία προσπάθεια για deepthroaght και χρήση χεριού.Ακολούθησε 69 χαϊδεύοντας την κλειτορίδα της,φορέσαμε σκουφί,ανέβηκε από πάνω και λίγο μετά τελεείωσα.Αξίζει να σημειωθεί ότι για τα 2 χρόνια που είναι όπως εκείνη ισχυρίζεται στην Ελλάδα μιλάει άπταιστα Ελληνικά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού