Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σε μεσημεριανή μου στουντιότσαρκα άφησα επίτηδες τελευταίο το κατάστημα της Κατεχάκη, μιας που τα καλά τεμάχια είναι βραδινά και δεν έβλεπα κάτι καλό, πήγα λοιπόν όπου συνάντησα τη Μάρα όπως το περίμενα. Καρφί πέρασα μέσα με 30αρι εννοείται για 40 ούτε λόγος, ήταν η 3η φορά με την συγκεκριμένη σε 40 ημέρες που για τα δεδομένα μου είναι πολύ σύντομο χρονικό διάστημα μιας που με αρέσει η ποικιλία και δύσκολα κολλάω κάπου (τις άλλες 2 στην Προμηθέως 25).Χαμόγελο

Πραγματικά εκπληκτική κοπέλα η Μάρα. Το σουλούπι της και ειδικά η φατσούλα της θυμίσει τουριστριούλα στυλ Ανν Λόννμπεργκ (με λίγα παραπάνω κιλάκια βέβαια), μαλλί πυκνό ίσιο ξανθοκάστανο, βυζάρες, μα τι βυζάρες, μεγάλες 4αρες κοντά, φυσικές και απαλές στην αφή. Υπέροχη βελούδινη επιδερμίδα δεν χορταίνεις να την χαϊδεύεις και κολάρα αφράτη και απολαυστική.Χαμόγελο

Μπήκε μέσα στο δωμάτιο, που το κλιματιστικό του δούλευε στο φουλ, ξεχνώντας το καμίνι που γίνονταν έξω, με χαμόγελο και όρεξη να γαμηθεί, χαδάκια είχαμε στα όρθια, φιλάκια πεταχτά στο στόμα και ένα γλωσσόφυλο που την πήρα στα πεταχτά. Πιπίλισα τις βυζάρες της και σταδιακά άρχισα να χαϊδεύω και την πίσω τρυπούλα της. Με όλα αυτά βέβαια δεν άργησα να βαρέσω κατοστάρες και την ξάπλωσα για τα περαιτέρω.
Πολύ καλό βαθύ τσιμπούκι μου έκανε, περιποιήθηκε και τις μπάλες μία μία κατόπιν προτροπής μου, σάλιωσα και για τα καλά το δάχτυλο μου για να το χώσω στην πίσω τρυπούλα της αλλά σήμερα την βρήκα πολύ σφιχτή και για να είμαι ειλικρινής δεν επέμενα παραπάνω και της έχωσα ίσα ίσα το νυχάκι μου. Μετά από λίγο η λύσσα της να γαμηθεί ήταν πλέον έκδηλη και αφού την ανέβασα για λίγο από πάνω την γύρισα μετά στα 4 και ομολογουμένως της έριξα το σφυροκόπημα της χρονιάς. Περνώντας από μπροστά μου όλες οι εικόνες με τις κολάρες και τις βυζάρες από τις παραλίες που πρόσφατα είχα επισκεφθεί και πιάνοντας τα πανέμορφα χερουλάκια της κάρφωνα δυνατά και με ρυθμό και το γκομενάκι φάνηκε να το ευχαριστιότανε μιας που με προέτρεπε συνέχεια να επιταχύνω. Έτσι φυσιολογικά το τέλος δεν άργησε να έρθει, όπου την έχυσα πολύ δυνατά, αλλά αντί να σταματήσω συνέχισα να καρφώνω όσο μπορούσα αφού είχα χύσει και όσο η στύση μου το επέτρεπε και χωρίς μάλιστα να σταματήσει να συμμετέχει και αυτή. Θέλω να σημειώσω ότι κάτι τέτοιο δεν μου συμβαίνει και πολύ ταχτικά αλλά σήμερα ήταν το κάτι άλλο.Χαμόγελο

Αποχώρησε σε λίγο μέσα σε φιλάκια και αγκαλίτσες.Χαμόγελο

Αποχώρησα και εγώ σε λίγο από το κατάστημα, νοιώθοντας να έχω ψηλώσει λίγους πόντους και αυτό το οφείλω αποκλειστικά στη Μάρα. Ένα κορίτσι πιστεύω γεννημένο για αυτή τη δουλειά, που όμως με τίποτα δεν την κάνεις για πουτάνα.Χαμόγελο

Πιστεύω θα κάνει λαμπρή σταδιοδρομία στο χώρο και λόγω του ότι είναι και πολύ καλό παιδί θα δώσει και θα πάρει χαρά και ηδονή από όλους μας.Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Μάρα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
510
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού