Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη γυρω στις 01.10 ξημερωματα δευτερας προς τριτη , στο συγγεκριμενο αριθμο εδω κ λιγο καιρο λειτουργουν πλεον 3 σπιτια , αναφερωμαι στο κατω αριστερα , η γαβριελλα ειναι ρουμανα μελαχρινη επιδερμιδα μακρια μαυρα μαλλια ωραιο νεανικο προσωπακι με χαμογελαστα ματια μεγαλα βυζια ωραια κωλαρα κ υψος κοντα στο 1,68 , μπαινει στο δωματιο κ ειναι τρομερα αμηχανη εχει μοκις 12 μερες στην ελλαδα κ μιλαει μονο αγγλικα κ μαλιστα καλα , μπαινει κ αρχιζει να μου χαιδευει τον πουτσο για κανα 3λεπτο ενω εγψ ασχολιομουν με της βυζαρες της , με κοιταγε αμηχανα σαν να ηθελε να την καθοδιγησω οπωτε της λεω παρτον στο στομα ,ωραια πιπα στην αρχη με χερια μετα απο υποδειξη μου τα εβγαλε ενω παλι μετα απο υποδειξη μου εγλυψε κ τα αρχιδια μου , αν δεν της ελεγα να μου βαλει το προφυλακτικι για να την γαμισω ακομα πιπα θα μου εκανε....την στηνω κατευθειαν στα τεσσερα απιστευτη θεα πρωτα γαμησι απο το μουνι κ πρωτο χτυοημα της σπαστικιας ρωσιδας τσατσας , κατι που εκανε το μικρο να ανχωθει...μετα απο κανα 2λεπτο κ αφου εβαλε λιγη κρεμα την γαμισα απο την κωλαρα της...δυνατα αν κ την ειδα να μην αντεχει οπωτε εκοψα ρυθμο ...της ζητησα να ψυσω στο στομα της η στα βυζια της κ ευγενικα αρνηθηκε...δευτερο χτυπημα απο την τσατσα...κ της απανταω τελειωσαμε να μην πλυθει η κοπελα? καμια απαντηση....η μικρη με ευχαριστησε της ειπα καλη συνεχεια κ εφυγα, βγαινοντας ειπα στην τσα τσα γιατι χτυπαει την πορτα αφουδεν εχει πελατες κ μου ελεγε κατι μισολογα δεν εδωσα συνεχεια κ εφυγα...αξιζει το 20 αρι η μικρη την προτεινω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Γαβριέλα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
209.570
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού