Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη γυρω στις 22.30 ,δευτερη φορα με την σαμπρινα αν κ την πρωτη δεν ηταν σουπερ γιατι το 20χρονο ουκρανακι ειναι μπουκια κ συχωριο.....ειναι μελεχρινη κανονικο βαρος γυρω στο 1.74 με ωραια μακρια ποδια υπεροχη κωλαρα (που δεν δινει) κ υπεροχη βελουδινη επιδερμιδα μαυρισμενη , βυζι δεν εχει αλλα εχει ρογα πιρογα μολις καυλωσει ενω κ στην φατσα ειναι απλα υποφερτη...μπαινει στο δωματιο μερικα χαδακια στα ορθια κ κατευθειαν περασμα προφυλακτικου ,εφω ορθιος αυτη γονατιστη ,η πιπα μετρια χωρις χερια αλλα οχι βαθια ενω δεν γλυφει αρχιδια ,μετα απο λιγο την σηκωνω ορθια την γυριζω κ αρχιζω να της γλυφω το υπεροχο απαλο κ πεντακαθαρο μουνακι της(θα μπορουσα να την γλειφω για ωρες) ενω ελαφρα απεξω απεξω κ γυρω γυρω ενα δαχτυλο μου περιεργαζωταν την κωλοτρυπιδα της , ετσι οπως ηταν ορθια μπηκα απο πισω της κ ηταν η μοναδικη σταση που την γαμησα λογο καυλας.....συνεννοηση στα αγγλικα , αν κ η κοπελα ειναι αμιλητη κ χωρις αντιδρασεις(φωνουλες,χαμογελο κλπ)....για μια φορα την προτεινω γιατι ειναι κορμαρα κ μονο.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.820
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2011
απο τις κορυφαιες σε εμφανιση κοπελες..με βαση τα προσωπικα μου κριτηρια...υπεροχα ποδια,με καλοσχηματισμενα δαχτυλα και αψογο πεντικιουρ,,,σωμα μοντελου που μου θυμιζει κοπελες σε εκθεσεις αυτοκινητων η μηχανων,δεν ειναι ξεπετα απλα οσο εχει σε ομορφια της λειπει σε σεξουαλικοτητα,ειναι στη ψυχοσυνθεση της...εχω παει 3 φορες με μονο τη 1η να δειχνει ευδιαθετη και συνεργασιμη,,,τις αλλες 2 και ειδικα τη τελευταια ηταν ενα μπιμπελο που δεν αντιδρουσε σε οτι εκανα...την εγλυφα και το απολαμβανα εστω και αν ηταν σα νεκρη...οσο βεβαια σε αυτον το οικο εργαζονται η Ελενα,ΕΥΑ,Αννα θα ειναι τεταρτη επιλογη μονο και μονο για να γλυφω αυτο το πεντακαθαρο και θεικο κορμι.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1