Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
επισκεψη σημερα στην μαρριανα την κινεζωφατσα απο ρουμανια.στο κρεβατι ηρθε η μαρριανα ηρεμα με αγκαλιασε την εγλυψα τα βυζακια κ το λαιμω τησ ενω επεσαν και φυλλακια μονω μαγουλω.μετα αρχισε μια καλη πιπα με αρχιδωχαιδεμα ενω μου πεταξε την κωλαρα στα μουτρα τησ οπου δεν εχασα την ευκαιρια ενω με πιπωνε να ανοιξω τα μουνωχιλα τησ και να χωχω την γλωσσα μου μεσα χωρισ να διαμαρτυριθει καθολου μιασ κ γλειφω τελεια Γλώσσακ το απολαμβανε κ η ιδια.το - στην πιπα εινε οτι τον πουτσο δεν των παιρνει βαθεια μεσα στο στωμα τησ.η πρωτη σταση δωθηκε με την μαρριανα απο πανω οπου εκανε αργεσ κ σταθερεσ κινησεισ πανω στον πουτσο μου καβαλωντασ των τελεια ενω μετα ανεβασα εγω στρωφεσ και την σφυραρισα την μουνα τησ.το τελοσ ηρθε με την μαρριανα απο κατω με τα ποδια τησ στουσ ομουσ μου οπου κ τησ τα ριξα με δυναμη ολα μεσα.καλη κοπελα αλλα ησυχη δεν βιαζεται μεσα αλλα δεν πρωσφεραιτε για αναστατωσεισ στο δωματιο.δεν εκλαψα το 30αρακι ,,αλλα αν θα ξαναπαω Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2011
τι εχουμε εδωωωω????ρουμουνουλα χτυπησαμε????΄
αχχχχχχχχχ σε καμια 10αιτια που θα γινει το μωρο μου λιλφ βλεπω και εσυ να γινεσαι ΣΥΝΑΓΑΠΟΥΛΗΣΣΣΣ....
μπουαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
M
mlk1989
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1