Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεν ξερω αν ειναι η ιδια κοπελα την οποια αναφερει ο συναθλητης katsou, αλλα θυμομενος την κριτικη του ρισκαρα να μπω μηπως φαω φολα, η κοπελα ειναι fake ξανθια, μετριου αναστηματος, με ωραιο ομορφο προσωπακι, βυζακια ασχημα πεσμενα τελειως αφρος, οπως τα χαρακτηριζω κατι τετοια κοινως παντωφλες.! απο κολαρακι σκιζει.!! ολοστρογγυλο γαματο τρυφερο, ποδαρακια αδυνατα χωρις γαμπουλες, γενικα εχει κοκαλιαρικο σωματακι, δεν το ευχαρηστιεσε, κοκαλα στην λεκανη, κοκαλα στην μεση...απο μουνακι παει καλα, δεν αφηνει δαχτυλακια, πεντακαθαρο ασπρουλιαρικο ομορφο...
Το δωματιο σε σχεση με προηγουμενες φορες ηταν σχετικα καθαρο, πρεπει να σκουπισανε λιγακι, το σεντονακι καθαρο...
Μπηκε μεσα φοροντας ενα τιγρε συνολακι, ξεντυθηκε και συστηθηκε ως Ρουμανα 20 ετων, εγω προσωπικα την κανω καμια 25+...προκαταρτικα δεν προσφερε αν και εκανε κινηση να δωσει κανα πεταχτο φιλακι στο σωμα μου, συναντηθηκαμε πανω στο κρεβατι (το οποιο υποθετω μιας και δεν τριζει σε σχεση με τα αλλα δυο δωματια στα αριστερα, πριν λιγες ωρες ο gl εβγαζε τα ματια του με την Μιραμπελα Μεγάλο χαμόγελο) στα γονατα να την χουφτονω και αυτη να μου τον παιζει για να μου τον ανωρθωσει, βυζακι δεν ειχε καλο για να παιξω οποτε απογοητευτηκα και ξαπλωσα να με πιπωσει, πιπα μετρια με πληρη κινηση του κεφαλιου της, τα ξανθα μαλια της πεφτανε πανω στα αρχιδακια μου και με ερεθιζανε.! σταση στο πλαι μου να χουφτωνω ανετα και να παρατηρω ολα τα κοκαλα της τα οποια φενοντουσαν κατω απο το απαλο δερματακι της, (τι σκατα κολημα εφαγα χτες με αυτα δεν ξερω Χμμμ;) αλλα να τρωω ακυρο ευγενικα οταν προσπαθησα να κανω κολποσκοπιση.!! αρχισαμε ιεραποστολικα, με αυτη να σηκωνει τα ποδια της και ισα ισα να ακουμπαει τις πατουσες τις στο στηθος μου, ενιωθα τα αρχιδια μου να χτυπανε με ορμη πανω στην κολοτρυπηδα της καυλωνοντας ακομα περισοτερο δεν ηθελα να τελειωσω ετσι απλα βλεποντας το ομορφο προσωπακι της που ειχε κλησει και τα ματακια της...της λεω αλαζουμε.?? δινοντας της την επιλογη να διαλεξει πως θελει στα 4 ή να ανεβει απο επανω.! φυσικα δεχτηκε στα 4...το κολαρακι της εχασε αισθητα σε αυτη την σταση, η μεσουλα της δαχυλιδι σε σχεση με το υπολοιπο συνολο, η πισω πορτα φενοταν ξεκλιδωτη...ισως να τον παιρνει ολιγο χαλαρα, αλλα δεν ακουσα κατι τετοιο στην υποδοχη, βαρεσα ακομα λιγο μιας και δεν ηθελα και πολυ, σηκωθηκε ντυθηκε και μου αδειασε την γωνια...
Γενικες γραμμες...αποτυχημενη καταθεση, κομοδινοκατασταση θα ελεγα, τα εκλαψα χτες τα 30€...μετα πηγα ειπια μια βαρελησια για να ξεχασω.!! Μεγάλο χαμόγελο...δεν την πρωτεινω σε κανεναν ουτε για μια φορα λογω εμφανησης μιας και το συνολο μεσα στο δωματιο θα απογοητευσει πολους, ειναι απο αυτες τις κοπελες που σου αρεσουν να της βλεπεις μονο ντυμενες, γυμνες ειναι χαλια μαυρα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.288
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2011
Ευχαριστουμε για το tip ,,θα την τιμησουμε ντυμενη αν την πετυχουμε ...
24 Ιουλίου, 2011
ρε συ καρα, ξηρισμενα τα εχεις τα καλαμπαλικια και σε καυλοσαν τα μαλλια της???? εμενα οσες επειχηρησαν licking μετα ξετριχωναν τη γλωσσα τους μετο χερι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2