Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...γύφτισσα νύκτα μ' ένα φως χαμηλωμένο
σ' ένα κερί λιωμένο!...

Η "μουσικη" εισαγωγη , σας αποκαλυπτει την καταγωγη της κοπελας, αλλα και την ψυχικη μου, διαθεση που με οδηγησε σε μεταμεσονυχτια περιπλανηση στους μεταξενιους δρομους.
Η κοπελα ειναι μια αρκετα ευσωμη μελαχροινη , μετριου ως χαμηλου αναστηματος διατιθεται σε μελαμψο ,προφανως, χρωμα επιδερμιδας και διαθετει υπερμεγεθεις μαστους πραγμα που αποτελεσε τον καταλυτη για να δωσω το 10αρικο.
Στα ενδοτερα λοιπον, παρατηρησα εντονη τριχοφυια στο προσωπο με το διακριτικο "μουστακακι" , αλλα και στα ποδια που με αποθαρρυναν λιγο κατα τη διενεργεια της θωπειας, του αν μη τι αλλο ευσωμου αλλα αρκετα σφριγηλου σωματος της.
Κανενα ,εστω και υποτυπωδες προκαταρκτικο, βιαστικη και λιγο αγαρμπη πεολειχια με σκοπο να "με τελειωσει" γρηγοροτερα, και αφου επετευθη μια καποια στυση , ξαπλωσε ανασκελα ,ανορθωσε τα κατω ακρα της , σαλιωσε(!!) το αιδοιο της καθως δεν ειχε αλλο λιπαντικο προχειρο...και δεχτηκε καμποσες δικιες μου ωθησεις μεχρι το σπερμα μου να γεμισει το λαστιχενιο περιβλημα...και να απαλλαχθει ο καθεις απο την παρουσια του αλλου.
Ο χωρος θεοστενος ,αντενδεικνυται στους κλειστοφοβικους.

και για να κλεισουμε οπως ξεκινησαμε:

...η βροχή πoυ μαστιγώνει τους δρόμους
η καρδιά πoυ δεv αντέχει τους πόνους
μακριά σoυ η ζωή μoυ είναι άδεια
φοβισμένο παιδί στα σκοτάδια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού