Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
καλημέρα συναθλητές!
μέρες τώρα το σκεφτόμουν να πάω σε ένα μπουρδελάκι που να έχει duo
καταρχάς αξίζει να σημείωθει ότι κάθε άντρας πρέπει να έχει αυτήν την εμπειρία έστω 1 φορά στη ζωή του
η συμπεριφορά του τσάτσου άψογη και τυπική

πληρώνω το παράβολο των 40Ε για duo και μπαίνω στο δωμάτιο,περίμενα περίπου ένα 15 λεπτό και δε θα το ανέφερα αν δεν περίμενα άλλα τόσα για να είναι διαθέσιμες και οι 2Λύπη
μπαίνουν οι δυο τους βγάζουν το στρινγκ τους ,το ένα και μοναδικό ρούχο που φόραγαν και κάθονται στο κρεβάτι αφείνωντας χώρο για εμένα στη μέση Γλώσσα . μου ξεκαθάρισαν ότι κάνουν ελεύθερο στοματικό αλλά καμία δε τα πέρνει στο στόμα όπως επίσης καμία δε δέχεται δάχτυλο οπότε περιορίστικα στο χάιδεμα των μουνόχειλων τους....και οι δύο απόλυτα υπάκουες σε ότι στάσεις-συνδιασμούς ζητούσα.πράξη πρώτη μετά από κάποια χαδάκια ως προκαταρτικά μου τον σκουπίζουν με αντισυπτικο μαντιλάκι και λέω στην κορίνα να αρχήσει.ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ...η πίπα της δεν ήταν απλά παθιασμένη , ήταν με λύσα χωρίς χέρια και δόντια!!!πολύ σάλιο και παιχνίδια με την άκρη της γλωσίτσας της , η τζουλια με χάιδευε στο στήθος με έμφαση τις ρώγες και της το ανταπέδιδα.μέσα σε 1 λεπτό ήμουν έτοιμος να τελειώσω...της λέω να σταματήσει και να αρχίσει η τζούλια.Το κορίτσι παρόλο που δεν της φαινότανε έπραξε σωστά κάνοντας αργή πίπα , με διατήρησε καλβωμένο χωρίς να τελειώσω.πράξη δεύτερη η κορίνα μου φοράει το προφυλακτικό και καβαληκεύει όπως ζήτησα.Πάλι έβγαλε ένταση και πάθος και σε συνδιασμό με το να χαιδεύω τα μουνόχειλα-βυζιά και κόλο της τζουλιάς ο οργασμός δε θα αργούσε από μέρους μου .της κάνω σταματάμε να πάρω μια ανάσα και να ανέβω εγώ από πάνω.η τζούλια έρχεται πλάι/πισω μου και με χάιδευε απαλά στην πλάτη.πάλι ένιωθα ότι θα τελείωνα...εκείνη τη στιγμή 2 σκέψεις αναδύθηκαν στο μυαλό μου.1η)η λογική να γαμίσω και την τζούλια και να τελειώσω 2η)η ζωόδης να γυρίσω την κορίνα στα 4 και να τελειώσω
υπερίσχυσησε η 2η παρόλο που η κορίνα ήταν έτοιμη να μου αλλάξει προφυλακτικό για να γαμίσω και τη τζούλια πράγμα θετικό.έτσι και έγινε με την τζούλια πίσω μου να με χαιδεύει στη πλάτη και στα πλαϊνά...τελείωσα έχοντας την αίσθηση ότι στέγνωνε κάπως η κορίνα.
ντύθηκαν με ευχαρήστησαν έφυγαν.ρώρησα δεν δικαιούμαι μια εκτόνωση με την καθεμία?μου είπαν όχι

Συνοπτικά/Συμπερασματικά θα ήθελα να αναφέρω ότι οι κοπέλες απότελουν από τα λίγα αξιόλογα κομμάτια της περιοχής για την μεταμεσονύχτια βάρδια παρόλο που υστερούν σε στήθος από τις υπόλλοιπες,και το πιο σημαντικό από όλα μπορεί η συνάντηση να διέρκησε 10 λεπτά αλλά οι κοπέλες κατέβαλαν προσπάθεια να κρατήσει περισσότερο (μέχρι 23 λεπτά είχα συμφωνήσει με τον τσάτσο).

Τελειώνοντας και κάνοντας και την αυτοκριτική μου,δεν ήμουν έτοιμος ούτε είχα την εμπειρία για duo αλλά μόνο την ορμή,τώρα που το έζησα ελπίζω να διαχειρίστω την κατάσταση καλύτερα την επόμενη φορά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Τζούλια
Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού