Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Νικόλ δεν την είχα προτιμήσει τόσο καιρό, αλλά το Σάββατο σε μια γύρα στο Βαρδάρη μου έκανε κλικ στο σαλόνι ἐτσι ὀπως την είδα, οπότε πέρασα σήμερα ειδικά γι αυτήν. Πολλές καλές κριτικές έχει εδώ (και απόλυτα δικαιολογημένες όπως διαπίστωσα), από εμφάνιση τώρα είναι ψηλή ξανθιά με μάλλον extensions, μεγάλο πλαστικό στήθος, τατουάζ εδώ και εκεί και θα έλεγα άνω των 50 αν κρίνω από το πόσο κρεμασμένη είναι. Από προγράμματα η γκάμα όλη με αποκορύφωμα ακἀπωτο+69+κωλαράκι στα 80ε. Πέρασα με των 50ε για ακάπωτο. Περίμενα γύρω στα 10 λεπτά ενώ ξετίναζε άλλον συναγωνιστή και όταν ήρθε αμέσως μου έκανε κομπλιμέντο για ότι ήμουν καθαρός και μύριζα ωραία και το ότι οι περισσότεροι πελάτες της έρχονται άπλυτοι (αμάν ρε παιδιά). Από προκαταρκτικό αρχίσαμε με ένα ωραίο παρατεταμένο γλωσσόφιλο που κράτησε κανά δίλεπτο, θα έλεγα ότι φιλάει υπέροχα. Έγλυψε και ρούφηξε μπάλλες στη συνέχεια και προχώρησε σε ένα οκ γυμνό τσιμπούκι το οποίο δεν με συγκλόνισε, τουλάχιστον είχε τη σωστή στάση και είχα θέα. Συνέχεια με άλλο παρατεταμένο γλωσσόφιλο και τσιμπούκι στα όρθια. Μετά ανέβηκε από πάνω σε θέση καθίσματος, εγώ σηκώθηκα και ρίξαμε και άλλα φιλιά αλλά σύντομα κουράστηκε, οπότε γυρίσαμε στα τέσσερα και τέλος μετά από μερικά λεπτά. Επέμεινε να μου δώσει το τηλέφωνό της για να ξέρω πότε και που δουλεύει.

Συνοψίζοντας πέρασα ωραία. Όποιο θέμα υπάρχει με εμφάνιση και ηλικία το ξεπερνάει εύκολα με την πείρα της και την διάθεσή της να σε ευχαριστήσει. Recommended για τους φανς των μιλφς και όχι μόνο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Apollo64
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
493
Πόντοι:
5.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού