Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 33 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η συνάντηση έγινε χτες αλλά ήθελα να αφήσω να μεσολαβήσουν μερικές ώρες πριν την κριτική για να κατευναστεί ο θυμός που μου προκάλεσε η Phd πορνόκομοδίνο που βρίσκει επαγγελματική στέγη στο εν λόγω ίδρυμα !Η Άννα εκ Ρουμανίας ορμώμενη, 30 παρά ,ξανθιά γύρω στο 1.70μ και με κάλο στήθος (το μοναδικό θετικό).Αποτελεί την χειρότερη εμπειρία της μπουρδελοκαρίερας μου και μου προκάλεσε ένα συναίσθημα εκσπερμάτωση προς τα μέσα μου !Στο δωμάτιο μπάζο χωρίς προηγούμενο ,μια πλαστική κούκλα ίσως είχε περισσότερες αντιδράσεις ! Πίπα αυστηρά 20 δευτερολέπτων σε στάση που να μην επιτρέπει πρόσβαση σε κανένα σημείο του κορμιού της πέραν της πλάτης της !Άνευρη, διεκπεραιωτική σε βαθμό που θέλεις να την πιάσεις από το λαιμό, όχι για να την πνίξεις ( αν και μου πέρασε κι αυτό από το μυαλό αλλά ) για να δεις αν έχει σφυγμό .Κοπελιά δεν κάνεις άντε να γραφτείς εποχιακός πυροσβέστης τώρα με τις ζέστες μήπως φανείς πουθενά χρήσιμη σε αυτό τον κόσμο !Μαύρο από κείνα τα μαύρα που επικρατούν τις νύχτες χωρίς αστροφεγγιά στα όρη και τις ψηλές ραχούλες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
12
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού