Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπαίνοντας μέσα βγαίνει η συμπαθής τσατσά να παρουσιάσει την κοπέλλα,αλλά κατευθείαν σκάει μύτη κ η κοπέλλα η οποία στην ουσία αυτοπαρουσιάστηκε...Με πλησιάζει,κάθεται στα πόδια μου (ήμουν κ μόνος στο σαλόνι εκείνη την ώρα) κ αρχίζει να μου μιλάει κ να με ψήνει να μπω μέσα χρησιμοποιώντας ένα συνδυασμό κοπλιμέντων κ υποσχέσεων.Επειδή μου άρεσε εμφανησιακά,είχα διαβάσει κριτικές καλές κτλ,μπήκα...Έρχεται μετά από λίγο στο δωμάτιο κρατώντας ένα ποτήρι νερό που της ζήτησα διότι είχα κορακιάσει ο χριστιανός!Μου το δίνει κ μου λέει επιστρέφω σε λίγο.Έρχεται μετά από λίγο κ αρχίζει το ματς.Χαδάκια,φιλάκια,τα περισσότερα εκ μέρους μου όμως κ στη συνέχεια έρχεται η ερώτηση περί ελεύθερου στοματικού.Δεν ήμουν κ τόσο τρελλαμένος εκείνη τη στιγμή έτσι ώστε απο την καύλα να πω ναι,οπότε κ αρνήθηκα.Ξεκινάει την πίπα η οποία ήταν σχετικά καλή,χώρις γλύψιμο όρχεων μεν,με προσπάθειες ολοκληρωτικής κατάποσης δε.Της ζήτησα να γυρίσει 69 για να βλέπω το γατάκι της αλλά αυτή γύρισε μεν αλλά εντελώς πλάγια κ μακρυά ώστε ίσα που να μπορώ να την ακουμπάω.Το προσπερνάω κ λέω πάμε στο σεξ.Γυρνάει σε ιεραποστολικό κ αρχίζουμε.Η κοπέλλα ξέρει να στήνεται πολύ καλά σε όλες τις στάσεις (το λέω μια κ καλή για να μην το αναφέρω σε κάθε σταση που κάναμε),αλλά δεν έχει συμμετοχή που να σε ανεβάσει.Η ώρα περνούσε με τις στάσεις να εναλλάσονται (πλάγιο ιεραποστολικό,στα τέσσερα,αυτή από πάνω) αλλά το τέλος να μην έρχεται.Η κοπέλλα πολύ ευγενικά με ρωτούσε τι παίζει κ αργώ (ήσουν σε άλλο κατάστημα πριν έρθεις,είσαι κουρασμένος...)σε καμία περίπτωση όμως δεν με πίεσε να τελειώσω (θετικό).Επειδή κ εγώ ήθελα να τελειώσω της λέω να μου πάρει πίπα αλλα γυρνάει κ μου λέει ότι δεν κάνει πίπα μετά το σεξ(αρνητικό).Μου λέει θες να στον παίξω χωρίς την καπότα κ να τελειώσεις?Αντε λέω,ας είναι.Κάπως έτσι λοιπόν έπεσε η αυλαία...

Συνοψιζοντας τα θετικά της συνεύρεσης ήταν η πολύ καλή τοποθέτηση του σώματος της κοπέλλας στην εκάστοτε στάση,ο ευγενικός της τρόπος σε όλη τη διάρκεια,κ η εμφάνιση της φυσικά.Παράβλεψις...Κοντούλα,μελαχρινή,αδύνατη με ωραία στηθάκια κ ωραίο κωλαράκι...

Στα αρνητικά βάζω τη σχεδόν ανύπαρκτη συμμετοχή της,κ τα νιάου τα οποία στην αρχή έχουν πλάκα,αλλά το λέει τόσες πολλές φορές που καταντάει λίγο αστείο έως κ ενοχλητικό μπορώ να πω...

Ο χώρος ήτανε καθαρός κ για να μην τα ρίχνουμε όλα στους άλλους έχω να πω οτι έτερος προηγειθείς συναγωνιστής είχε ρίξει το προφυλακτικό ακριβώς δίπλα από το καλάθι των αχρήστων...
Αυτά...Καλά να περνάτε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
369
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού