Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με απλα λογια τρελαθηκαΜεγάλο χαμόγελο για ακομα μια φορα. Σκαει στο σαλονι μαυρισμενη με τους βυζους εξω και βλεπω μια κορμαρα ποιο καυλιαρικη απο την αλλη φορα ποιο ανανεωμενη και με το γνωστο καυλιαρικο χαμογελο να μου ψυθιριζει, περασε αγορινα μου και τα λεμε μεσα. Καθως την περιμενα ετοιμος και ορθιος στο δωματιο την ακουω ανοιγει την πορτα μπαινει μεσα και μου λεει .Μην κουνηθεις καθολου κατσε οπως εισαι. Ερχεται γονατιζει και με την γλωσσα της αρχισε να παιζει με τα μπαλακια μου τα μπουτια μου και ηταν σαν να μου εκανε μασαζ . Με γυρναει πισω αρχισε να μου γλειφει την πλατη και να κατεβαινει στα κωλομερια μου με εμενα να λιωνω απο την καυλα. Τωρα μου ειπε πεσε στο κρεβατι, μου φορα σκουφακι ερχεται σε σταση 69 και μου παιρνει ΤΗΝ τελεια πιπα οπου ειπα τον δεσποτη παναγιωτη. Ερεθισμενος τοσο απο το γλυψιμο που μου εκανε στη αρχη και απο την πιπα της δεν αντεξα και τα εδωσα. Με ναζιαρικο υφος μου λεει ,γιατι αγορι μου και ειχα τοση ορεξη σημερα? Τι να πω και τι να απαντησω?? Ρε παιδια τι γαμισιαΓλώσσα προσφαιρει το πλασμα ?.Σιγουρα θα πρεπει να κανει σεμιναρια σε πολλα μα παρα παλλα δεσποιναρια. ΒΙΚΗ= ΚΑΥΛΑ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Ippotis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
30
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, megasnik

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού