Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 32 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σήμερα έκανα αυτό που θα έπρεπε να μπορεί να κάνει ο κάθε άνθρωπος: την κοπάνησα κατά τις 11 για λίγο από τη δουλειά για να ρίξω ένα πούτσο Κουλ! Μάλιστα, μόλις είχα φάει και μια τυρόπιτα και είχε αρχίσει να με πιάνει μια ελαφριά υποψία κοψίματος. Έτσι, κατεβαίνω κλάνοντας τα σκαλάκια αυτού του σπιτιού και βλέπω την Κρίνα, η οποία είναι μια όμορφη κοπέλα. Νεαρή, το πολύ 25, με μαύρα μακριά μαλλιά, με τα πιασιματάκια της, τα βυζάκια της, όλα κομπλέ Γλώσσα. Στο δωμάτιο ο κλιματισμός στο φουλ, σε φάση που κρύωνα. Ήμουν όμως ήδη καβλωμένος. Έρχεται και η Κρίνα λίγο τσαντισμένη, τσακώθηκε μου είπε με έναν τύπο, Αλγερινός που δήλωνε Έλληνας και τους έλεγε "είμαι Έλληνας, θα σας δείξω εγώ" και πήγε κιόλας να τις δείρει αλλά φωνάξανε τον φύλακα και τον έδιωξε (δεν είχα πάρει χαμπάρι τι παιζόταν). Στον τίτλο λέω "επιτέλους, προκαταρκτικά" καθώς στο Μεταξουργείο έχει πολύ καιρό να μου τύχει έστω και το παραμικρό χάδι πριν την πίπα. Αντιθέτως, η μοσχομυριστή Κρίνα ήρθε από πάνω μου και άρχισε να μου τρίβεται αισθησιακά. Και μετά άρχισε την πίπα, ενώ καθόταν ανάμεσα στα πόδια μου. Ωραία πίπα, απολαυστική. Με χάδια και στα @@ αλλά και γύρω από την κωλοτρυπίδα Εμμμμ. Για πολύ ώρα. Σκεφτόμουν, τι στο διάολο, μου αξίζει να βρω μια γκόμενα που να κάνει τέτοια πίπα, που να με έχει βασιλιά ξαπλωμένο στο κρεβάτι ενός ενοικιαζόμενου δωματίου σε κάποιο νησί, να γυρνάω το κεφάλι και να βλέπω τη θάλασσα και η πίπα να συνεχίζεται, αργή και βασανιστική, και όταν χύνω και της λέω "άντε, πάμε στη θάλασσα τώρα" να μου λέει "όχι μωρό μου, έλα για μια πίπα ακόμα". Κάπου εκεί άρχισα να ζαλίζομαι, είχα πιει πολύ το βράδυ και είχα ξυπνήσει νωρίς και είπα στην Κρίνα να ξαπλώσει δίπλα μου και να μου τον παίξει - εκείνη ρώτησε γιατί, αλλά πού να της εξηγούσα τώρα. Βγαίνοντας, το κόψιμο ήταν ένα μακρινό παρελθόν και το χαμόγελό μου ήταν μεγαλύτερο από αυτό Μεγάλο χαμόγελο



Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2016
Όνομα κοπέλας
Κρίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2.795
Πόντοι:
6.495
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού