Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετα απο σχεδον 2 μηνες χωρις σεξ ημουν πραγματικα αφηνιασμενος.Η τσαρκα στο βαρδαρι λοιπον ηταν επιβεβλημενη.Αφου γυρισα ολα σχεδον τα μαγαζια και ειχα ψιλοξενερωσει με τα μπαζακια τους(εξαιρειται η βερονικα αλλα γινοταν χαμος και εφυγα) ειχα αφησει τελευταιο μαγαζι το Προμηθεως 25. Η ευγενικη 2τσα μου παρουσιασε την Καρμεν. Ξανθο υπερτουμπανο με φοβερα βυζομπαλα μεγαλακαι ζουμερα,οποτε χωρις πολλη σκεψη περασα εντος.
Αφου μπηκε και μιλησαμε τα τυπικα ξαπλωσε με τη μια για να μου παρει πιπα.Το φορεσε καλτσα σταιλ οπως σχεδον ολες.
Της ειπα "Τετοιες βυζαρες που εχεις μωρο μου δε γινεται να μη τις γλυψω" και καταληξαμε σε μια μυστηρια σταση οπου μου επαιρνε πιπα,εγλυφα το βυζι της και παραλληλα ετριβα δυνατα το μουνι της(σε σημειο που παραπονεθηκε)
Μετα απο κανα 3 λεπτο σταματαει αποτομα εντελως σχεδον μηχανικα και στηνεται στα 4.Μπαινω μεσα της και αρχιζω.Πηγα να χαιδεψω κωλοτρυπιδι και μου ειπε ΟΧΙ αποτομα.Με τις καυλες που ειχα αρχισα να την καρφωνω πολυ δυνατα σε σημειο που εφτασα κοντα στο να τελειωσω.Τη γυρναω ανασκελα και μπαινω μεσα της.Σε ολα αυτα η συμμετοχη της ηταν μηδαμινη.Απλα καθοταν ακινητη.Μονο κανα 2 αχ βαχ επειδη την καρφωνα αγρια μιας και ειχα καυλες.Παλι εντελως αποτομα μου λεει "Αντε χυσε!!".
-Τι ειπες? της λεω.
-"Χυσε"
-"Μονο αν με παρακαλεσεις θα σε χυσω.Αλλιως θα σε διωξω και θα χυσω μονος μου" της λεω
Αυτο της αρεσε και αρχισε να μου λεει σε παρακαλω χυσε με χυσε με,μεχρι που κατεθεσα μεσα της.
Ντυθηκε γρηγορα και την εκανε με ενα απλο γεια.
Κοιταω το ρολοι και ειχαν περασει μολις 10 λεπτα......Θυμός

Δεν προκειται να την ξανατιμησω την καρμεν συντομα μιας και ειναι ψιλοκομοδινο(αν δεν ειχα 100% καυλες ισως να μου επεφτε) και επισης ειναι υπερβολικα βιαστικη.Παντως γενικα περασα καλα διοτι ηταν ενα δυνατο ξεκαυλωμα η ολη φαση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
skieros
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.359
Πόντοι:
1.720
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού