Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Προ ημερων ειχα μια πελωρια ορεξη για παρτουζα οποτε...
Βλεπω να σαλοναρουν στο 59 ισογειο η Τζουλια..πολυ ομορφο skinny μωρο με μαυρο καρε μαλλι κ εκφυλο μουτρακι!
Bλεπω κ την Ελενα..σκουροχρωμη γυρολογος με μοσχαρισιο βλεμμα,κορμι προς το παχουλο,αλλα 4-4,5 αρια tits!
Πληρωνω το 40αρι στον Ραμιζ...δεν παιζει να μην ειναι τουρκικης καταγωγης ο μουστακαλης πρωινος υπηρετης του Φυλης 59!Κ αν δεν ειναι τοτε καποια μαλακια θα εχει παιχτει σιγουρα
Τεσπα...αφου ερχονται στο δωματιο ξεκαθαριζω στην Τζουλια οτι θελω στοματικο με καποτα...ανακοινωνεται χωρις στο σαλονι...η Ελενα τα κανει ολα safe!
Θα σε σκιιισω μου λεει η Τζουλια κ παιρνει τα ηνια ενω η αλλη εχει κατσει οκλαδον στην ακρη του κρεβατιου με εμενα να τις αρμεγω τις βυζαρες!Μουγγη σε σταση Βουδα η Ελενα!
Το μικρο κατσικι η Τζουλια να λεει διαφορα σε αγνωστη για εμενα γλωσσα
Μου βαζει το λαστιχο η Τζουλια αφου εχω καυλωσει αρμεγοντας τον Μουγγο Βουδα κ ξεκιναει μια πολυ εντονη-ατεχνη πιπα!
Χαλαρωσε της λεω δεν σε κυνηγαει κανεις..
Θα σε σκιιιισω μου κανει κ με καβαλαει!!
Χοροπηδαγε ορεξατη κ γελαγε...πως κανουν τα παιδια στο τραμπολινο ενα τετοιο πραγμα να φανταστειτε!Χυσε μου λεει χυσε μωρο μου!!Ναι ναι της λεω καλομελετα κ ερχεται!
Εγω παραλληλα να αρμεγω τον Βουδα κ να μην δινω πολυ σημασια στο κατσικι..
Φτανει της λεω..αρκετα χοροπηδησες..κ την στηνω στα 4!
Ο Βουδας στην θεση του..ακλονητος,αμιλητος τα χερια μου στα μασταρια της!
Τζουλια στα 4 λοιπον κ μου αρχιζει τα αχ ναι μωρο μου χυσε με κ πως κρατιεσαι τοση ωρα κ χιλιες 2 μαλακιες!Σταματαω τα μεσα εξω ξαπλωνω κ της λεω Τζουλια μου δεν θα σε χρειαστω αλλο μπορεις να φυγεις
Αληθεια μου λεει??
Ε τι ψεμματα θα σου πω βρε κουκλι της απαντω..εγω κ ο Βουδας θελουμε να μεινουμε για λιγο μονοι μας κ μας χαλας το σκηνικο!Γλώσσα
Εν ολιγοις ο Βουδας αποδειχτηκε πολυ πιο τρυφερος κ ζεστος(πιπωσε ικανοποιητικα,στηθηκε καλα) κ μετα απο 3 λεπτα ειχα τελειωσει λερωνοντας τις βυζαρες της!Απο συμμετοχη ειπαμε...Μουγγος Βουδας!!
Δεν προτεινεται καμια απο τις 2 εννοειται αλλα αν καποιος σωνει κ καλα θελει να παρει μια απο τις 2 ας προτιμησει την Ελενα(Μουγγος Βουδας)!
Η Τζουλια(Μικρο Κατσικι)ειναι Μεγαλοξεπετα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Έλενα
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2011
Η παρτούζα είναι "έξυπνη" απάτη.Εκτός αν οι κοπέλες είναι ελεγμένες.
J
jockerx
30 Ιουλίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απόλυτα σωστός ο jockerx!!
31 Ιουλίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνω!Χαβαλες να γινεται...
Εκτος αν οι κοπελες ειναι πολυ ¨φιλες¨ μεταξυ τους κ το γνωριζεις αυτο εκ των προτερων!
Ετσι ναι...μιλαμε για παρτουζα κ οχι για αστειοτητες!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3