Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερα σας! Επισκεψη το προηγουμενο Σαββατο πρωι! Κατα τις 12! Εισοδος στο δροσερο οικο! Κανεις μεσα κ τσουπ το τσατσονακι! Καλη κυρια δεν μπορω να πω! Καθολου φορτικη να μου παρουσιασει το καυλαδερο milf Βικυ! Ξανθια ψηλη με ματαρες πρασινες αν ειδα καλα κ γ τα γουστα μου σωματαρα! Πιασιματα οσο πρεπει κατιμαυρη απο το solarium! Τα βυζια της πεσανε λιγακι μεσα οταν εβγαλε το σουτιενακι! Γι αυτο κ το 8αρκι! Δινω τα λεφτα κ εισερχομαι στο ψιλοκαθαρο δωματιο! Μετα απο 5 μπαινει κ η milfara! Ψιλοστραβωμενη μπορω να πω! Καθεται στο κρεββατι με ξαπλωνει δεν με ακουμπαει πουθενα στο σωμα! Κατευθειαν παει στα αρχιδια! Κ αρχιζει να τα σαλιωνει με μανια! Με μανια ομως! Σαν να θελε να τα φαει! Ποτε το 1 στο στομα ποτε το αλλο! Παυση κα ξανα τα ιδια! Αρχιζει σιγα να προχωραει προς τα πανω να το παρει ξεσκουφωτο! Γ 1 στιγμη σκεφτηκα να την αφησω γτ μετα το παιρνε καλα! Αλλα η λογικη εδωσε εντολη στο πανω κεφαλι να μπει προφυλαξη! Μονη της εκατσε πανω μου με πλατη εβλεπα την κωλαρα της κ ξεκινησε το κουνημα! Καλο! Ποτε αργο ποτε γρηγορο! Κοντεψα να τελειωσω! Πριν τα φλοκια προλαβα κ την γυρισα στα 4 να βλεπω την κωλαρα κ τις βυζαρες στο καθρεφτη να παλλονται! Ωραιο θεαμα! Το πηγα σιγα σιγα να απολαυσω το ολο σκηνικο! Πριν τελειωσω αρχιζα να της χαιδευω κ τα δαχτυλακια των ποδιων! Πολυ περιποιημενα μπορω να πω! Θα εκανε αριστη ποδολαγνεια! Η βαθμολογια στο θεμα συμμετοχης ειναι λιγο χαμηλη γτ μου εδωσε την εντυπωση οτι εκανε αγγαρεια! Δεν γκρινιαξε δεν ειπε τπτ αλλα ηταν λιγο απομακρη! Αυτα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
machinehead 7
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
533
Πόντοι:
2.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2011
Ξέρει κανείς που δουλεύει τώρα (αρχές Σεπτ 2011) η Βίκυ ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1