Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετα την επισκεψη-καταστροφή στην τζουλια απο αλκαμενους, ειπα να παω στην γνωστη μου αννα.την ειχα ξαναπαρει και παλιοτερα.ειναι αρκετα ψηλη, πανω απο 1.70, ωραιο σωματακι, βυζακι 2,5αρι και πολυ ωραια πρασινα-γατισια ματακια!!τσεχα λεει.εχει και μια κορη 4 ετων, μου το εχει ξαναπει αυτο και αυτο θεωρω οτι την κανει πιο προσεκτικη στο ελευθερο στοματικο που κανει, χωρις να ζηταει εξτρα χρηματα!!δεν παιρνει πακιστανους, κτλ, μου εχει πει.

στα προκειμενα τωρα...με το που ερχεται, με πλακωνει σε κατι γλωσσοφιλα αλλο πραγμα!!!ειχα γινει ηδη πυραυλος!!η κοπελα βγαζει πολυ παθος!!!δεν με ενδιαφερει αν ειναι πολυ καλη ηθοποιος, αλλα αυτο βγαζει προς τον αλλον!πολυ ωραιος κωλος και σφιχτος!!!γλυψιμο σε ολο το σωμα με ιδιαιτερη εμφαση στα αρχιδια που κυριολεκτικα μου τα μουλιασε!επειδη την ξερω οτι ειναι λιγο αγαρμπη στην πιπα, της ειπα να ειναι λιγο πιο προσεκτικη, οπως και ηταν.μου αρχιζει παιδες μια πιπα αλλο πραγμα!με πολυ γρηγορο ρυθμο που ημουν ετοιμος να χυσω!!! μου βαζει την καποτα και ανεβαινει απο πανω μου γλυφοντας τις πανεμορφες βυζαρες της και δινοντας μου συνεχως γλωωσοφιλα!!!

την κατεβαζω σε ιεραποστολικο που δεν αντεξα και της τα εδωσα ολα δινοντας της παθιασμενα γλωσσοφιλα!!την θεωρω αστερι σε αυτο που κανει, που ριχνει πολλες citytouristries κατω με 50 ευρω μονο.

μετα κατσαμε και τα λεγαμε λιγακι, περι πασχα, κτλ.

το μονο μειον ειναι οτο βαζει αρκετη κρεμα, αλλα σε ειχει καβλωσει τοσο πολυ νωριτερα που δεν σε πολυνοιαζει!αυτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2008
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
134
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού