Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
αφου ξεκινησα γεματος ορεξη κεφι να κατηοφρησω προς μασατζιδικα κ εφαγα χυλοπιτα πρωτα απο το Σολωμου 59 που δεν ανοιξαν καν μετα απο την κυρα καιτη κ τελος απο την ζανα που κατι φτιχνανε μου ειπε λεω να παω σε μπορντελ για να μην χασω κ πολλα κ να ειναι value for money...η μαλακια μου λοιπον ειναι οτι πριν παω δεν ειχα ριξει καμια 3αρα φραπεδιες να ξεκουμπωσω να μπορεσω να σπρωξω....ευτυχως που με χυλοπιτιασαν λοιπον στα μασαζ γιατι θα εκλεγα το 80αρι αφου θα αρχιζα τον ψεκασμο απο τα αποδυτηρια....πηγα λοιπον στο εν λογω κ ηταν η τζουλια



ΕΜΦΑΝΙΣΗ---->να πω 30αρα +++ ξανθια με κιλα παραπανω που φαινονται στα μπουτια αλλα κ βυζαααααααρες στριγκαρες κ λοιπα υψος κανονικο προς ψηλο



ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ--->μπηκε μεσα κ ηθελε ντε κ καλα να με βγαλει παρθενο καθως ηθελε οπωσδηποτε να γαμηθει με παρθενο....εγω ενω στη αρχη της ειπα οτι δεν ειμαι μετα της λεω ειμαι παρθενος...αρχιζει λοιπον τα ωραια λογακια του τυπου εισαι ομορφος καθαρος κ τα σχετικα εγω εβλεπα τις βυζαρες αλλα λεω τοσο σπερμα που εχει πεσει εκει πανω αστο να παει στο καλο...τεσπα τα αρχιδια μου τα εβαλε στο πλυσιμο κ στο στεγνωμα κ γιναν τα καημενουλια ζουμι απο το σαλιο...της λεω βαλε το λαστιχο το βαζει αλλα ρε γαμωτο ετοιμος να καταθεσω ημουν οποτε σφιγγομουνα σφιγγομουνα ρε τι τραβαμε κ εμεις οι πιτσιρικαδες βραζει το αιμα κ δεν κρατιομαστε...τελος παντων ανεβαινει πανω κανει κανα 30δευτερα κ της λεω σηκω γιατι παλι ετοιμος να χυσω ημουν ανεβαινω απο πανω κανω κανα λεπτο μετα κ πισωκολλητο κανα 2λεπτο αλλα δεν ευχαριστιομουν καθως σφιγγομουν της λεω θα σε χυσω στην μουρη μου λεει στα βυζια οκ λεω βγαζω καποτεν αρχιζω χειρογλυκανο της τραβαγα κ το κεφαλι να με κοιταει στα ματια την εβαζα να μου λεει οτι θελω να την χυσω στα βυζια αλλα μαλλον δυσλεξια ειχε γιατι ολο μπερδευοτανε...της πεταω λοιπον το αγνο βουτηρακι το ευχαριστηθηκα....μετα πλυθηκε ειπαμε κ καμια μαλακια να περναει η ωρα



ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ---->αξιζει το εν λογω πουρο για πολλες πουτσες καθως ειναι οικονομικο συμφερει κ ειναι πολυ καλο κ κανει τα παντα κ ευγενικο τουλαχιστον σε μενα...α κ το δευτερο συμπερασμα ειναι καλυτερα που φυγανε 25 παρα κανα 80αρι καθως ειμαι κ σπαγγος....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2008
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Ε
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού