Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βραδάκι της δευτέρας, περνάω λοιπόν να τιμήσω την Όλγα για την οποία έχουν γραφτεί τόσα εξστασιασμένα σχόλια, είναι κ milf που τρελαίνομαι, πάω να δω από περιέργια. Την είχα πετύχει κ σε παλιότερες τσάρκες, κ πήγα προετοιμασμένος κ έτοιμος για αυτήν. Στο σαλόνι η τσατσά πολύ ευγενική, μου παρουσιάζει την Όλγα, 45άρα ψηλή με βυζάρες ξανθιά, μου λέει ότι προσφέρει κ ένα special πρόγραμμα με πόδια, δίνω το 20ε κ περνάω. Μετά από λίγο έρχεται κ η όλγα. Λέμε τα "γεια σου" "γεια σου" κτλ, ξαπλώνει πάνω μου κ αρχίζει να τρίβει τις βυζάρες της απαλά πάνω στον πούτσο μου που τον έκανε κοντάρι Χαμόγελο Ωραία λέω, ωραία θα περάσουμε. Βάζει σκουφάκι κ αρχίζει κ μου παίρνει μια πίπα, δε λέω, ωραία κ υγρή κ λυσσασμένη, αλλά στη φάση "άντε να τελειώνουμε να φεύγει". Έγλυφε στα γρήγροα, ρούφαγε εσκεμένα για να με κάνει να χύσω από το 2λεπτο. ¨Οπα λέω, για ξεπέτα πάει αυτή. Πάω να πιάσω βυζί, όχι όχι μου λέει. Της χαιδεύω λίγο το μουνάκι, "όχι δάκτυλα" μου λέει. Αρχίζω κ ξενερώνω. Δε γαμιέται λέω, "τι είναι αυτή η φάση με τα πόδια?" ρωτάω. Κάτσε να σου δείξω, ξαπλώνει απέναντί μου κ αρχίζει να μου τον παίζει με τις πατούσες. Ωραία αίσθηση, δε λέω, αλλά αστα αφήσουμε αυτά κ να έλα να σε γαμήσω τώρα. Ξαπλώνει, ιεραποστολικό, αρχίζει κ μου τα πρήζει "όχι έτσι, πιο σιγά, μην πιάνεις εδώ", οοοοοχουυυυυυυυυυυ λέω, γύρνα στα 4. Γυρνάει, μου κάνει "εγώ μπορώ μόνο ψηλά ή ξαπλωμένη μπρούμυτα". Εεεε, ξάπλωσε της λέω, πάλι τα ίδια. Όχι έτσι, σιγά, μη μου μα μη, αρχίζω κ υπερξενερώνω, μου πέφτει, σηκώνομαι, της λέω έλα από πάνω μου. Έχει καταλάβει ότι δε γουστάρω κ μου ξαναπιάνει το καυλί σε πίπα να μου γίνει κ πάλι ντούρος. Με καβαλάει, καμιά συμμετοχή. Εγώ προσπαθούσα να την πάρω από κάτω. εεεε, κάποια φάση κατεβαίνει, αρχίζει πάλι την πίπα κ μου τον παίζει με μανία για να χύσω. Κ ενώ δεν έχει περάσει ούτε 5λεπτο. "τι είναι αυτά?" της λέω, "ξανακαβάλα με". "οκ, αλλά δεν πρόκειται να το συνεχίσουμε άμα δε χύσεις κ τώρα". Ρε άει γαμήσου σκεφτόμουνα, με τέτοια διάθεση κ ξενέρα που μου έχεις βγάλει, τι θες να κάνω. Τέσπα, με τα πολλά πάλι από πάνω, εκεί κ αρχίζει κ κοπανιέται λίγο κ δείχνει συμμετοχή (μπας κ τελειώσει ο μαλάκας φαντάζομαι) αφήνομαι κ καταφέρνω να τελειώσω. Φεύγει φεύγω, με χαιρετάει η τσατσά "γεια σου αγόρι μου, ελπίζω να πέρασες καλά" κ έριχνα 5 χριστοπαναγίες από μέσα μου. Τι να πω, μπορεί να την πέτυχα σε άσχημη μέρα, αλλά πάντως ξενέρωσα εντελώς. Ίσως να είχε τρελές προσδοκίες από αυτά που διάβαζα εδώ. Όπως κ να έχει, δεν την ξανατιμάω με την καμία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
654
Πόντοι:
2.297
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού