Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επηρεασμενος και διαβασμενος απο τους προηγουμενους εκανα και εγω την κινηση μου για την Κατερινα.
Μπηκα στο μπουρδελο και περιμενα, ατμοσφαιρα λιγης κλεισουρας και η αναλογη μυρωδια του τυπικου μπουρδελου.
Σε καμια φαση βγηκε η κοπελιτσα χαμογελαστη χαμογελαστη τα εσκασα πρωτος και περασα στο αδειο δωματιο.
Μικρη αναμονη και ηρθε και η σειρα μου.
Η κατερινουλα με αφνιδιασε αποτομα απο τα μεγαλης διαρκειας καταρχην προκαταρκτικα της χωρις ακομα να φτασουμε στο σταδιο του τσιμπουκωματος.
Ωραια φαση λεω ,πρωτη φευγαλεα εντυπωση θετικοτατη.
Ακομα πιο θετικη ομως η συνεχεια με ενα καλο ρουφηγμα στο πεος που μου πηρε κοιτοντας με στα ματια και χαζογελωντας μου σαν κατι πιστιρικες που χαζευεις στις ερασιτεχνικες τσοντες στο πσ.
Σαλιωμα μουσκεμα παπαριασμα του πουτσου και ολης της περιοχης τι αλλο να ζητησει κανεις?
Πρωτη σταση ιεραποστολικο για τη συνεχεια με καλη αποδοση το γκομενακι
Φιναλε με στησιμο στη θεση των 4αρων που απο την ενταση του πηδηματος που βγηκε σε καποια φαση λεω παει θα σπασει το σαραβαλοκρεβατο.
Τελικο αποτελεσμα εντυπωσιακο η κατερινα αν συνεχισει ετσι θα τα παει περιφημα, καμια σχεση με τις υπολοιπες ψεκαστε-σκουπιστε-τελιωσατε των μπουρδελων
Φτου σου να μη σε ματιασουμε κοπελα μου
και εις ανωτερα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2011
η κοπέλα είναι στο πόστο της για να την χύνεις {όχι να την φτύνεις}... ;-)
07 Σεπτεμβρίου, 2011
Ξέρει κανείς που δουλεύει τώρα (αρχές Σεπτ 2011) η Κατερίνα ?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2