Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
λοιπόν ας μην ξαναπώ τα ίδια όποιος θέλει διαβάζει τις άλλες 2 κριτικές μου πιο κάτω...Σπασίκλας
τώρα γιατί πήγα με την ίδια κοπέλα 3 φορές σε έναν μήνα είναι δικό μου θέμα...γουστάρω την πίπα από το κατερινάκι!!!Γλώσσα
έφτασα κυριολεκτικά στο παρά 15 , 04¨45 , η πώρτα ήταν κλειστή ,όμως το φωτάκι αναμένο,έτσι χτύπησα,μου άνοιξαν,μπήκαΧαμόγελο
διαπίστωσα ότι και η τσατσά διαβάζει τις κριτικές μου Θυμόςκαι έπρεπε να υποστώ 5 λεπτά προκαταρτικά από εκείνη που δε δίστασε να το κάνει και μπροστά στον ιδιοκτήτη...Χμμμ;
ξεκινάμε προκαταρτικά ,τρίψιμο του κόλου της πάνω μου,γλύψιμο τις ρώγες μου και τις μπάλες μετά συνεχίζουμε με γυμνή πίπα , 69 , της λέω να στον βάλω τώρα και μου κάνει είναι πολύ μεγάλο δε μπορώ,την παρακαλάω να της τον βάλω και εκείνη μου λέει με ειληκρήνεια χωρίς υφάκι,χωρίς ειρωνία,ξεκάθαρα δηλαδή ότι μπορούν να μου επιστρέψουν τα χρήματα μου αν θέλω να γαμίσω και να πάω αλλούΛύπη
αυτό με βρήκε κάπως απροετοίμαστο γιατι δεν μου το έχει ξαναπεί καμία ποτέ αυτόMoney Mouth
τελικά καταλείξαμε όπως και τις άλλες 2 φορές με μια κατάθεση στο στόμα της,εγώ από όρθια στάση
έφυγα μετά από 15 λεπτά συνολικά ξαλαφρωμένος από σπέρμα και χρήμα αλλά ικανοποιημένος
κάτι τελευαίο έχω την εντύπωση ότι μεγάλωσε ελάχιστα το στήθος της σε σχέση με τις άλλες φόρες...μακάρι να γίνει λίγο μεγαλύτερο ακόμα...Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2011
Οπως έγραψα προχθες ούτε σε μένα είχε κάτσει η Κατερίνα, αυτό τη Δευτέρα...Περίεργο όμως...
Q
Quasimodo
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1