Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ΧαμόγελοΒλεποντας τις κριτκες των συναγωνιστων για την Κατερινα εβαλα κ εγω πλωρη την Δευτερα το απογευμα .Λιγοστος κοσμος στα περιξ πιο πολλοι αλλοδαποι Μπηκα στον οικο κ η τσατσα μου παρουσιασε την μικραν και κοντουλα Κατερινα καλη κ με χαμογελο μου λεει ολο τσαχπινια εχουμε δωματιο ελευθερο . Περασα βλεποντας οτι τα αλλα δυο ηδη ηταν γεματα. Περιμενοντας τουσ αλλους το δωματιο δεν ηταν κ απο τα καθαροτερα εξου κ η βαθμολογια 7 . Μπαινοντας η μικραν παρατηρησα οτι φορουσα κ ψηλα τακουνια εκανε ομως ενα πηδημα κ ηρθε αμεσως στο κρεβατι οπου αρχισε το show ωραιο γδυσιμο πιασιμο μαλλιων επανω κ ορμηξε στον πουτσο μου κ στο μουνακι της με αναποδο 69 .Μου φωναζε κ εκανε σπασμους συνεχεια κ τεντωνοταν ενω τον πιπιλαγε κ ρουφουσε τα αρχιδια . Της αρεσε πολυ μου ελεγε αν κ τον εβρισκε πολυ χονδρο κ μπουκωνε συνεχεια το στομα της. Παιξαμε ετσι αρκετη ωρα της ζητησα ιεραποστολικο που ηταν καλη με μικρη στενουλα μεση μουνακι αλλα στο πισοκολλητο ηταν απιθανη οπου ειδα κ την πισω τρυπουλα να εχει ανοιχτει !!!! εβγαλα την καποτα κ ορθιος κ αυτη καθιστη τισ τα εδωσα ολα !!!
η Κατερινα ειναι πολυ καλη πραγματι θελει εξακριβωση μονο εαν δινει οντως την πισω πορτα σε αλλη επισκεψη μας θα το διαπιστωσω .....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού