Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Λαρίσσα είναι μία Ρωσίδα η έστω απο την ευρύτερη πρωην ΕΣΣΔ και όχι fake.Eίναι κοντούλα,λευκή,με λίγα παραπάνω κιλάκια,όχι χονδρή που την κολακεύουν όμως,όμορφο προσωπάκι και μεγάλες βυζάρες για άρμεγμα.Είναι καινούρια και δεν την έχω ξαναδει κάπου αλλού!!Εχει καστανά μακριά μαλλιά μέχρι την πλάτη.
Είναι αρκετά πρόσχαρη κοπέλα και με το καλαμπούρι της στο δωμάτιο και πραγματικά η εμπειρία είναι λες και είσαι με την κοπέλα σου.Απευθύνεται λοιπόν σε όσους θέλουν gfe!! Mπαίνοντας στο δωμάτιο ενέδωσα στα γλυκόλογα της και το ρίξαμε στα γλωσσόφιλα.Όταν της είπα να αφαιρέσει το όλόσομο δαντελωτό σέξυ κορμάκι που φόραγε στα μάτια μου ξεπρόβαλαν τα κανόνια της.Η αλήθεια είναι οτι δεν τα είχα υπολογίσει στο σαλόνι σωστά με το μάτι μου φάνηκαν μικρότερα.Τα βυζιά της είναι λοιπόν μεγάλα τολμώντας να πώ οτι είναι μάλλον οριακά πεντάρια οι βυζολάγνοι του forum δεν χάνουν να κάνουν μία βόλτα.Στην αφή ήταν αρκετά μαλακά έχοντας μία βελουδένια αίσθηση και γενικά είναι απο τα καλύτερα βυζιά που έχω χουφτώσει.Με ξάπλωσε κάτω και συνεχίσαμε τα φιλιά και μετά κάνοντας κολακευτικά σχόλια για το μέγεθος του μορίου μου και κάνοντας αστεία γελώντας σαν σχολιαρόπαιδα με άρχισε σε μία ισπανική μαλακία με τις βυζάρες της.Μετά μου έκανε ένα υπέροχο γλυψαρχίδιασμα αλλά δεν μου έκανε ρουφηχτό γυμνό τσιμπούκι.Έγλειψε τον κορμό και τα αρχίδια όμως αρκετά ικανοποιητικά μπορώ να πώ.Τα προκαταρκτικα της που είχαν δειάρκεια και το γλύψιμο της ήταν τόσο καλά που τώρα που το θυμάμαι γράφωντας την κριτική μου ξέχασα να την γλείψω σε στάση 69.Έπειτα την πήρα σε στάση cowgirl όπου και η ίδια είχε συμμετοχή καρφονώταν με δύναμη και έδειχνε οτι της άρεσα και σε εμφάνιση.Πισοκωλητό οπού συνέχιζε να με κολακεύει για το πόσο καλός εραστής είμαι αφήνοντας με να καρφώνω με δύναμη χωρίς να βάζει κόντρα.Και ιεραποστολικό οπού μετά απο τόσο δυνατά καρφώματα και έχοντας πλέον ιδρώσει ξάπλωσα και την έβαλα να με τελειώσει με γλυψαρχίδιασμα (δεν μου έκανε τελειωτικό τσιμπούκι γαμώτο).Την άλλη φορά γιατί θα ξαναυπάρξει θα την χύσω στις βυζάρες της.Αν η συγκεκριμένη ολοκλήρωνε και τιο τσιμπούκι της σε τελειωτικό για μένα θα έπαιρνε δέκα με τόνο αλλά επειδή είναι αρκετά φιλότιμη και δεν μου έδειξε οτι βιάζεται θα πάρει καλή βαθμολογία.Ελπίζω βέβαια να μην χαλάσει και αυτή στην συνέχεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Λαρίσα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού