Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Κάρλα είναι μία μιλφ στα 40 απο Ρουμανία,λευκή,με μαύρα κανονικά μαλλιά και cult φυσιογνωμία.Έχει προσθέσει μερικά κιλάκια παραπάνω απο την τελευταία φορά που την πήρα αρχές Μαρτίου στο Λεωνίδου 6 όταν είχε πρωτοεμφανιστεί.Εκεί δούλευε σαν Έλενα και όταν της έκανα νύξη σχετική αρνήθηκε λέγοντας οτι δουλεύει μόνο Αχιλλέως και την λένε Κάρλα.Η εμμονή απο πολλές επαγγελματίες ιδίως καινούριες να αρνούνται οτι έχουν δουλέψει κάπου καταντά γελειωδώς εκνευριστική.Ίσως γιατί στην πορεία αναπροσαρμόζουν τις υπηρεσίες τους προς το χειρότερο όπως ισχύει και με την συγκεκριμένη.Μπήκε στο δωμάτιο και στήθηκε στα τέσσερα δείχνοντας μου τα μουνόχειλα και εγώ την περιποιήθηκα λέγοντας μου να μην βάζω το δάχτυλο μέσα.Της χάιδευα τα μουνόχειλα και άρχισα να τησ τα γλείφω στημένη στα τέσσερα.Η περιποίηση συνεχίστηκε με αυτήν ξαπλωμένη ανάσκελα.Έπειτα μου πήρε μία γυμνή πίπα τοποθετώντας την πλάι μου στα τέσσερα.Η πίπα της ήταν αρκετα στεγνή και δεν χρησιμοποιούσε γλώσσα ούτε ρουφούσε ικανοποιητικά αλλά ήταν χωρίς χέρια και κάπως αυτό το έσωζε.Η πίπα της ήταν κανονικής διάρκειας.Την γύρισα και σε 69 και εκεί μου φόρεσε το προφυλακτικό.Η κυρίως πράξη είχε λίγο reverse cowgirl αλλά επειδή δεν έχει τόσο καλή θέα δεν το συνέχισα,έπειτα cowgirl,doggystyle και τέλος missionary.Την κάρφωνα δυνατά και μερικές φορές μου έκανε κάποιες μικροπαρατηρήσεις γιατί την πονούσα.Στο ιεραποστολικό που έπαιζα με το μουνάκι της με τον αντίχειρα μου δεν της πολυάρεσε και συνέχεια μου το έβγαζε το χέρι μου απο εκεί.Δυστηχώς αυτή την φορά δεν με άφησε να τελειώσω πάνω της και έτσι τελείωσα κανονικά μέσα της στο ιεραποστολικό.Συμπερασματικά μπορώ να πω οτι η Κάρλα έχει βάλει νερό στο κρασί της όσον αφορά τις υπηρεσίες της αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα κλάψει τα λεφτά του όποιος περάσει μαζί της.Βέβαια με τα δικά μου κριτήρια η συγκεκριμένη δεν είναι για πολλές φορες.Θα την πρότεινα για μία μόνο φορά για το palmare του μπουρδελιάρη.
Επειδή η συγκεκριμένη είναι ψηλή και είναι και λίγο ψευτρούλα όπως εξήγησα παραπάνω για αυτό και ο τίτλος.Όσοι διαβάζανε ΤΙΡΑΜΟΛΑ θα το καταλάβουν!! Χέ!Χε!
Τέλος να ενημέρωσω για τους πολύ καψούρηδες όπως ο εκλεκτός speed οτι την συγκεκριμένη τελευταία την έχουν χώσει διπλοβάρδιες και την ρίχνουν και στα ραντεβού οπότε σήμερα δεν ήθελε να δουλέψει απόγευμα γιατί ήθελε προφανώς να ξεκουραστεί.Μάλιστα φενόταν αποφασισμένη να αλλάξει και μπουρδέλο.Οπότε αν η συγκεκριμένη φύγει απο κεί μην σας φανεί καθόλου παράξενο.Αυτά τα ολίγα που ελπίζω να σας βοήθησαν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάρλα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού