Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Μιχαέλα είναι ξανθιά, ψηλή με πιασήματα. Μεγάλα βυζιά και ρώγες, μεγάλο κόλο και ωραίο πρόσωπο.

Πέρασα στο δωμάτιο, όπου ήταν πολύ καλό, καθαρό, ωραία διακόσμηση και επίσης ο νυπτήρας δεν ήταν δίπλα στο κρεβάτι όπως στα υπόλοιπα μπουρδέλα, αλλά σε άλλο χώρο μέσα στο δωμάτιο.

Μετά απο κανά 2λεπτο, ήρθε η Μιχαέλλα στο δωμάτιο και άρχισε κάτι ψευτοφιλιά στο στήθος μου και γλύψιμο στις ρώγες. Ύστερα μου τράβηξε λίγο μαλακία και με ρώτησε αν θέλω να μου φορέσει σκουφάκι και είπα ναι. Άρχισε μια πολύ μέτρια πίπα, χωρίς χέρι αλλά πολύ αργή. Έγλυψε και τα @@. Ύστερα ξεκινήσαμε το σεξ, όπου της είπα να ανέβει επάνω μου, αλλά η κοπέλα δεν τα κατάφερνε καλά λόγω του όγκου της. Συνεχίσαμε με πίπα και μετά στα 4, όπου είχα θέα την τεράστια κολάρα της με το τατουάζ από πάνω. Είδα ότι δεν έχυνα με τίποτα λόγω της κούρασης της ημέρα και της είπα να τελιώσω με πίπα. Προσπάθησε πολύ ώρα, έβαλε και χέρι και τελικά τα κατάφερα. Με αποχαιρέτησε και έφυγε.

Έκατσα αρκετή ώρα μέσα στο δωμάτιο χωρίς η τσατσά να χτυπήσει την πόρτα, αλλά και η Μιχαέλα δεν έδειχνε να βιάζεται.

Είναι πολύ ευγενικό κορίτσι και πρόθυμο να περάσεις καλά, αλλά δεν έχει αυτό το κάτι που θα με κάνει να την ξαναεπισκευτώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
opeth
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
13
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού