Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα το χθεσινοβραδυνο φιασκο στο 71 της φυλης και με εντονο πονο στα @@ εφοσον δεν ολοκληρωσα επισκεφτηκα το μαγαζακι του 46. Η Τζοανα μολις ειδε τον πελατη χαρηκε και ορμηξε πανω του.Αγαπη μου της λεω θελω να παρω την φιλη σου σημερα και την επομενη φορα αν μου κανει θα σας παρω και τις 2. Περασα στο δωματιο που πρεπει να τρωγανε τουλαχιστον στο σεντονι ενω το δωματιο μυριζε εναλαξ, μια σαπουνι μια ποδαρο-σκατιλα. Η Αλεξανδρα εκανε την εμφανιση της, μου προτεινε να ξαπλωσω και εγω φυσικα αρνηθηκα. Ρουμανα κατα δηλωση της αλλα οτα ν την ρωτησα καποια πραγματα στην ''μητρικη'' της σαν να μην καταλαβε τιποτα. Τοτε το τηλεφωνο μου χτυπησε και με τροπο το εκλεισα και εκανα πως απανταω. Ειπα την μονη εκφραση που ξερω στα Αλβανικα (αντε γ..) και με την ακρη του ματιου μου την ειδα να γυρναει προς το μερος μου και εδειξε να καταλαβαινει τι ειπα. Στην συνεχεια εβγαλε τακουνια και εσωρουχα οπου η εικονα που ειχα πριν χαλασε. Επιδωθηκε σε πιπα χωρις πριν να με χαιδεψει λιγο για να ερθω σε στυση. Τον εβαλε στο στομα της μαραμενο και τον ανεστησε κανοντας με να αναφωνησω. Its alive και αυτη καταλαβε και χαμογελασε. Η πιπα της ρουφηχτη,υγρη, με προσπαθειες deep και χωρις χερια και χωρις καθολου βιασυνες. Ενοιωθα το σπερμα που δεν ειχε βγει εχθες το βραδυ να προσπαθει να κανει την εμφανιση του και τραβηχτικα 2 φορες. Μολις καταλαβε η κοπελα τι συμβαινει προσπαθησε να εκβιασει την εκσπερματωση μου και δεν με αφηνε να βγω ξανα απο το στομα της κρατωντας απο τα οπισθια, ενω με ρουφαγε ακομα πιο δυνατα. Χωρις να χανω χρονο ανοιξα το προφυλακτικο που ηταν στο τραπεζακι, το τοποθετησα και την γυρισα στην ακρη του κρεβατιου οπου μπηκα μεσα της και μετα απο ενα λεπτο ηρθε το τελος. Μπορει να μην ευχαριστηθηκα γαμησι αλλα ευχαριστηθηκα πιπα. Κοριτσι μου η πιπα σου ειναι ολα τα λεφτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού