Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διάβαζα τα σχόλια των μελών και δεν τα πίστευα, τουλάχιστο στο 100%. Εντάξει, ψέματα λογικά δε λένε, όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά (με την ΚΑΛΗ έννοια σ' αυτή την περίπτωση!!), όμως κάποια τα θεωρούσα υπερβολικά, όπως π.χ. το ότι έδωσε πισινό ή ότι άφησε κάποιον και έχυσε στην πλάτη της. Δεν τα πίστευα λοιπόν μέχρι χθες, όπου τα μάτια μου δε γίνεται να τα διαψεύσω!! Αυτό που βίωσα με την Κατερίνα είναι η πεμπτουσία της απόλαυσης, το απίστευτο, το απόγειο της ηδονής. Η κοπέλα τα σπάει. Δεν υπάρχει. Πραγματικά, δεν έχω λόγια!!!! Όλα ήταν αλήθεια, που γράφτηκαν για κείνη Χαμόγελο
Από την πρώτη στιγμή φάνηκε. Ο τρόπος που μου χαμογέλασε όταν με είδε να περιμένω στο σαλόνι. Μπαίνω στο 2, εμφανώς φτιαγμένος. Σε λίγο ήρθε. Ένα κορμάκι γλυκό, σφιχτό, που σε τραβά να το φιλήσεις παντού. Αρχίζει να με γλύφει αισθησιακά στις ρώγες, βάζοντας το σώμα της ώστε να ακουμπούν τα βυζάκια της στο πέος μου και κατεβαίνει σιγά σιγά προς τα κάτω. Τρελάθηκα. Έτσι όπως ήταν δίπλα μου, κάνω κίνηση να σηκώσω το ποδαράκι της ώστε να της κάνω γλυφομούνι, είχα μία ακατανίκητη επιθυμία γι' αυτό το μουνάκι, να το γευτώ. Προς αγαλλίασή μου δέχτηκε πρόθυμα!! Μετά... σταμάτησε ο χρόνος!! Δεν ξέρω πόση ώρα ήμαστε έτσι, κουβάρι, και να μην ξεκολλάμε ο ένας από το γεννητικό όργανο του άλλου. Σε κάποια στιγμή που ένιωσα ότι δε θα αντέξω, της ζήτησα να τη γλύψω μόνο εγώ. "Κι εγώ;" μου λέει, "δε θα σε γλύψω;", σχεδόν με παράπονο. Λέω "θέλω να αργήσω!". Χαμογελώντας ευγενικά, μου λέει "δε γίνεται να αργήσεις!". Σωστή, χωρίς όμως να με κάνει να νοιώσω ότι θα στερηθώ έστω και λίγη απόλαυση! Είναι ο τρόπος της, όλα τέλεια. Συνεχίσαμε το 69. Γρήγορα, διαπίστωσα ότι αυτό που άρχισε να με τρελλαίνει, ήταν ο κώλος της. Τέτοιο γλυκό κωλαράκι δεν έχω ξαναγευτεί. Άρχισα να τον γλύφω με μανία. Μοσχομύριζε. Σε λιγότερο βαθμό, πήγαινα στα γλυκά της "χειλάκια" και την κλειτορίδα και πολλές φορές τιναζόταν, σα να τη χτυπούσε ρεύμα. Το καβλί μου είχε θρονιαστεί μονίμως μέσα στο στόμα της. Πότε εκείνη από πάνω, πότε στο πλάι, είχε ριζώσει μέσα στο γλυκό της στοματάκι. Στο τέλος αφέθηκα, σταμάτησα να "αντιστέκομαι" στο ογασμό και τα άδειασα όλα στο λαίμαργο στόμα της. Και μετά το "άδειασμα", η αίσθηση του πούτσου μου στο στόμα της ήταν το κάτι άλλο. Δε χόρταινα να απολαμβάνω. Ήταν τέλεια. Ποτέ πριν σε οίκο δεν έχυσα στο στόμα της κοπέλας. Το έζησα κι αυτό και είμαι πραγματικά ευτυχισμένος. Το μόνο που ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ να κάνω είναι να ζητήσω αυτό το φανταστικό κώλο. Πάντως καθόλου δε με απασχολεί, αυτό που ένιωσα δε συγκρίνεται με τίποτα και δε θα το ξεχάσω σ' όλη μου τη ζωή.
Στο τέλος έγειρε και με φίλησε γλυκά στο στόμα Χαμόγελο
Η απόλυτη!! Ένα κορίτσι πλασμένο για σεξ, ιδανικό για σεξ. Κατερίνα κάβλα, να 'σαι πάντα καλά κοριτσάρα μου και να νιώθεις όπως ένιωσα εγώ εχθές και καλύτερα κάθε στιγμή που υπάρχεις Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
kostas-1971
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού