Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 86 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επισκεψη παρασκευη μεσημερι 13.50 ,θελω πρωτα να αναφερθω στην απαραδεκτη τσα τσα κ τα απαραδεκτα δωματια,καταρχην στο συγγεκριμενο νουμερο εχει δυο σπιτια αναφερομαι στο πανω δεξια,περασα στο δωματιο οπως μπαινεις στο μαγαζι αριστερα,το αιρκοντισιον δουλευε αλλα εκανε μονο θορυβο δεν εβγαζε κρυο αερα γι αυτο ηταν ανοιχτο κ το παραθυρο ,στο πατωμα ειχε νερα σε καποια σημεια ,ο νυπτηρας δεν εκανε ουτε για το υψος της κατερινας ποσο για μενα που ειμαι 1.86...σαπουνι δεν υπηρχε ,το κρεβατι ηταν ετοιμο να πεσει , τραγικες καταστασεις που δεν εχω ξαναδει σε αλλα σπιτια στη φυλης παρα μονο στο μεταξουργειο ,για το κατερινακι δεν θα πω εχω πει κ τοτε που δουλευε φυλης αλλα κ κολοκυνθους , εχει προσθεσει κ προκτικο στο προγραμμα κατι που μου ειχε πει οτι θα κανει για να εχει ποιο πολλους πελατες ,κατα τ΄αλλα το γνωστο κατερινακι ,την πηρα κ απο τον κωλο αλλα λογο του οτι την εβλεπα κ ζοριζοταν βγηκα απο μεσα της εβγαλα το προφυλακτικο κ την εχυσα στην κολωτρυπιδα.... αν δεν αλλαξει σπιτι δεν θα ξαναπερασω...η τσα τσα απαραδεκτη γιατι δικια της ευθυνη ειναι η καθαριοτητα τον δωματιων...σαπουνι μου εφερε το κατερινακι ενω φευγοντας ξεστρωσα το σεντονι που ηταν μεσα στα χυσια κ στις σταμπες κ οταν το ειδε η τσα τσα μου ειπε γιατι το εκανες...και της απαντησα δεν πρεπει να ρωτας επρεπε ηδη να το εχεις κανει εσυ...κατι ειπε στην γλωσσα της δεν ασχοληθηκα κ αποχωρησα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
193.042
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού