Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η ευα ειναι μια ρωσιδα ωριμη γυναικα.εχει μετριο αναστημα,ομορφες βυζαρες,εκφραστικοτατα ματια και εντονη διαθεση να κανει τον αντρα να περασει καλα
Με υποδεχτηκε με χαμογελο στο σαλονι και περασαμε στα ενδοτερα.μπαινοντας στο δωματιο,με αγκαλιασε πολυ τρυφερα σχεδον μητρικα θα ελεγα.φορουσε ενα μαυρο συνολακι που την εκανε να δειχνει πολυ σεξυ.μια με την εμφανιση της μια με τη συμπεριφορα μια με τον καιρο ειχα αναψει.της κατεβασα το συνολακι και αρχισα να γλυφω τις ανοιχτοχρωμες ρωγες της.εκλεισε τα ματια και εδειχνε να το απολαμβανει.καθησαμε στο κρεβατι και εκει την ξαπλωνω και την αρχιζω σε ενα απαλο γλυψιμο πρωτα στην κλειτοριδα της και μετα γυρω γυρω στα χειλη του αιδιου της.η ευα εδειχνε να το απολαμβανει παρα πολυ.καποια στιγμη πεταγεται και μου λεει οτι με ηθελε μεσα της.μου αρχιζει ενα τουρμπο τσιμπουκι και τσουπ βρεθηκα μεσα στη ζεστη φωλια της.κινιομουν μεσα της αργα και παραλληλα με το δαχτυλο μου χαιδευα την κλειτοριδα της.οταν πλησιαζα προς το τελος,βγαινω και τελειωνω στο στομα της.
Βγαινοντας μου δινει ενα γλυκο φιλι στο μαγουλο και αποχωρησε.
Η ευα ειναι ενα απο τα μεγαλα must ενος μιλφ λοβερ.θα το ζησετε και απο κοντα αμα πατε. τυποι που γουσταρουν 1,85 πιπινομοντελα,πρασινα αλογα και μεταξωτες κορδελες να μη πανε,
Αντρες που γουσταρουν ενα γαμησι μιας ωριμης και εμπειρης γυναικας θα μεινουν απολυτα ικανοποιημενοι
Ενα μεγαλο μπραβο στην υπηρεσια της που ειναι ευγενεστατη.ειναι πραγματικα μια οαση ευγενιας στον αγενεστατο κοσμο στον οποιο ζουμε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Εύα
CHRIS1971
Τιμημένος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
537
Πόντοι:
7.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού