Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πήγα κατά της 6:30 το απόγευμα. Δεν είχε κόσμο γενικότερα…με ότι συνεπάγεται αυτό. Πέτυχα την «Ursula»…έτσι μου συστήθηκε. Μελαχρινή μικροκαμωμένη περίπου 1.60 με ωραίο σωματάκι. Η συμπεριφορά της τσατσάς άψογη. Ο χώρος ικανοποιητικός, αισθητή όμως η έλλειψη κλιματισμού …έκανα και την sauna μου. Η συμμετοχή της κοπέλας πολύ μέτρια…μην αγγίζεις μουνί, μην χουφτώνεις, μην πιάνεις βυζιά. Στο τσιμπούκι γλείψιμο σε ότι κάλυπτε το προφυλακτικό, να γλείψει αρχίδια ή να της γαμίσεις το στόμα ούτε λόγος, χάδια χουφτώματα τίποτα. Από μουνί εντελώς ξεχειλωμένο να στάζει κυριολεκτικά λιπαντική κρέμα (..όλο το σωληνάριο είχε βάλει η ρουφιάνα ;). Τόσο γλιστερό μουνί δεν έχω ξαναγαμίσει. Στάσεις τις κλασικές. Μετά από ένα σύντομο ιεραποστολικό, δοκίμασα να της σηκώσω τα πόδια για ένα δυνατό κάρφωμα αλλά αντέδρασε άσχημα …δεν μπορώ και τέτοια …την έστησα τελικά στα τέσσερα απέναντι από τον καθρέφτη και την ξεμούνιασα κυριολεκτικά για 10 λεπτά με το ρολόι. Η αντίδραση και η άρνηση της μου ξύπνησε τα σαδιστικά μου ένστικτα. Την γράπωσα από τα καπούλια και την κάρφωνα με δύναμη και εκδίκηση πάνω στο πούτσο μου. Ζορίστηκε πολύ, το έβλεπα στη φάτσα της στο καθρέφτη και αυτό με έφτιαχνε περισσότερο. Από τα καρφώματα στο μουνί της η κολώτρυπα της ανοιγόκλεινε...μιλάμε για ξεχείλωμα όχι αστεία. Αφού της έκλεισα τα μπούτια μπας και σφίξει λίγο, την ακινητοποίησα και ανέβηκα από πίσω και την άρχισα τα δυνατά μπασίματα. Δεν άντεξε 2-3 λεπτά και άρχισε να διαμαρτύρεται. Όταν άρχισε να φωνάζει κατέβηκα τελικά και αφού ξάπλωσα με χάιδεψε επιτέλους με κάβλα για να χύσω. Συμπέρασμα, μέτρια τα πράγματα, η ναζιάρικη εικόνα στο σαλόνι δεν έχει σχέση με την αγγαρεία στο δωμάτιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2008
Όνομα κοπέλας
Ούρσουλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού